„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Znamy wszystkich uczestników. Wśród nich zagraniczna gwiazda

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Lista uczestników

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Lista uczestników

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Wśród uczestników: Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor... kto jeszcze? Jest też zagraniczna gwiazda. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to cieszący się ogromną popularnością program rozrywkowy. Polska edycja emitowana jest od marca 2014 roku. Zasady są proste. Gwiazdy losują artystów, a następnie wcielają się w nich. Na przygotowanie swojego występu mają siedem dni. W tym czasie uczą się choreografii, maniery wokalnej danego muzyka, a także przechodzą przez proces charakteryzacji tak, by jak najbardziej upodobnić się do oryginału. Ich występy oceniane są przez jury, w których skład wchodzą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Gromee.

Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 tysięcy złotych, który przeznacza na wybrany przez siebie cel charytatywny. Uczestnik programu, który po zsumowaniu punktów ze wszystkich odcinków będzie miał ich najwięcej, wygrywa Złotą Maskę oraz 100 tysięcy złotych, które także zostają przekazane na szczytny cel.

Show okazało się hitem w Polsce. Nic więc dziwnego, że nagrano już 15 edycji. W ubiegłych latach zwycięzcami zostali m.in. Aleksandra Szwed, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Bartłomiej Kasprzykowski czy Robert Janowski. Na wiosnę planowany jest kolejny sezon – kto w nim wystąpi?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Kto wystąpi?

Kilka dni termu informowaliśmy o tym, że w 16. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpi Karolina Pisarek. Tego nikt się nie spodziewał, ponieważ gwiazda znana z programu Top Model nigdy nie wspominała o posiadaniu zdolności wokalnych. Wkrótce Fakt ujawnił kolejne nazwisko – Annę Jurksztowicz.

Portal Pudelek poinformował, kto jeszcze pojawi się w obsadzie. Nieoficjalnie w nowej edycji wystąpią wokalistki Anna Rusowicz oraz Viki Gabor, a także aktorzy Patryk Cebulski, Maciej Radel i Andrzej Kozłowski.

Największym zaskoczeniem okazała się zagraniczna gwiazda, która występowała podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021 w Polsacie. Mowa o Danzelu, znanemu z hitu Pump It Up. Będzie on pierwszym uczestnikiem w historii programu, który specjalnie zostanie ściągnięty zza granicy.

Co myślicie o takim składzie 16. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?


Danzel - sylwester 2021 Polsat

Danzel - sylwester 2021 Polsat

Viki Gabor | fot. AKPA

Viki Gabor | fot. AKPA

Anna Jurksztowicz | fot. AKPA

Anna Jurksztowicz | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×