Pierwszy raz w historii polskiego Top Model! Trzy piękne siostry na jednym wybiegu! Wspiera je sama Jennifer Lopez!

Trzy siostry Oliferuk startują w Top Model

Tego jeszcze w polskiej edycji Top Model nie było! Trzy rodzone siostry – Violet, Angel oraz Anna Oliferuk – dostały się do polskiej edycji show. Polki po ukończeniu studiów wyemigrowały z rodzinnego Bielska Podlaskiego do USA, gdzie zaczęły realizować swoje marzenia. Dziewczyny mieszkają od lat w Los Angeles, gdzie prowadzą własna firmę farmaceutyczną. Oprócz tego każda z sióstr ma także pasje, które realizuje z sukcesami.

 Violet próbuje swoich sił na scenie muzycznej, Angel pracowała w modelingu, pięć lat temu jako pierwsza dostała się do konkursu Top Model Worldwide w Wielkiej Brytanii. W jej ślady poszły dwie pozostałe siostry, Violet i Anna, które rok temu w wyborach w Londynie zajęły wysokie pozycje.

Obecnie wszystkie trzy dziewczyny postanowiły spróbować swoich sił w polskiej edycji Top Model. Siostry pomyślnie przeszły eliminacje, zatem wszystkie trzy zobaczymy w odcinku emitowanym 10 września! Dziewczyny od samego początku wywołały ogromne poruszenie wśród jurorów, zrobiły bardzo pozytywne wrażenie szczególnie na zjawiskowej Joannie Krupie, która – jak się okazało – jest ich sąsiadką w Los Angeles!

Siostry Oliferuk w Stanach Zjednoczonych czują się jak ryba w wodzie, poznały wiele gwiazd światowego show-biznesu, z niektórymi z nich nawet się zaprzyjaźniły. Przed wylotem do Polski na eliminacje do Top Model siostry spotkały się z boską Jennifer Lopez! Okazuje się , że J.Lo  korzysta z usług Stevie’ego Mackeya – trenera wokalnego Violet! Siostry miały okazję wielokrotnie spotkać się z Jennifer, która prywatnie bardzo polubiła szczególnie śpiewającą Violet.

Siostrom Oliferuk kibicuje również gwiazdor światowego kina – Sylvester Stallone, z którym dziewczyny widują się na jednej siłowni!  Ostatnio Violet nagrała piosenkę z Brandonem Howardem – nieślubnym synem Michaela Jacksona, który również trzyma za nie kciuki.

Ciekawe czy wszystkie trzy siostry Oliferuk zobaczymy w finale Top Model. To byłoby coś!

Co za ogień! Jennifer Lopez w swoich obłędnych legginsach VERSACE rozsadziła całą imprezę po gali MTV VMA! Kobieta dynamit!

49-letnia Jennifer Lopez w tłumie młodych ślicznotek pręży swoje pośladki wciśnięte w obłędne getry!

Gwiazdy promują powracające „Top Model”: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg


Trzy siostry Oliferuk startują w Top Model

Trzy siostry Oliferuk startują w Top Model

Trzy siostry Oliferuk startują w Top Model

Trzy siostry Oliferuk startują w Top Model

Trzy siostry Oliferuk startują w Top Model

Trzy siostry Oliferuk startują w Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×