Top Model 10. Chwile grozy na planie i ekstremalna sesja. W 10. odcinku odpadły aż dwie osoby

Top Model 10 - odc. 10

Top Model 10 - odc. 10

Top Model 10. W środowy wieczór wyemitowano 10. odcinek. Co się wydarzyło w show? Kto pożegnał się z dalszą rywalizacją, a kto okazał się najlepszy? 

W ostatnim odcinku Top Model uczestników czekało nie lada zaskoczenie. W domu modelek i modeli odwiedzili ich najbliżsi, z którymi spędzili kilka miłych godzin. Gdy emocje nieco opadły uczestników czekało kolejne zadanie. W programie pojawili się uczestnicy poprzednich edycji, którzy pozowali w duecie z obecnymi uczestnikami.

Zadanie z pozoru nie wydawało się trudne, jednak ogromne doświadczenie byłych gwiazd Top Model nieco utrudniało wykonanie sesji modelom i modelkom walczącym o zwycięstwo. Ostatecznie z programem pożegnał się Adam Lochyński, a odejście z show jednego z największych faworytów nowej edycji, mocno rozczarowało widzów.

Już niebawem poznamy finalistów 10. edycji Top Model. Kto znajdzie się w finale programu, podczas którego to widzowie decydować będą, do kogo trafi tytuł najlepszego modela w Polsce, nagroda pieniężną, kontrakt z międzynarodową agencją i zdjęcie na okładce miesięcznika Glamour?

Póki co, w dzisiejszym odcinku, uczestnicy, czyli Weronika, Mikołaj, Dominika, Arek, Aleksandra, Kacper, Julia oraz Nicole, walczyli o udział w fashion week w Pradze. Komu się udało, a kto tym razem odpadł z show?

Top Model 10. Kto odpadł w 10. odcinku?

W środowym odcinku Top Model uczestnicy mieli za zadanie pozować w przebraniu lalek, a utrudnieniem było to, że robili to w specjalnej kuli. Nagrodą było 5 tys., złotych i kampania influencerska. Podczas zadania miały miejsce chwile grozy. Kacper tak się zaangażował w zadanie, że omal nie stracił przytomności. Joanna Krupa spanikowana mówiła:

Wyciągnijcie go. No, na co czekacie, otwórzcie ten zamek…

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Z zadaniem najlepiej poradziła Nicole.

Kolejne zadanie uczestnicy wykonywali w towarzystwie znanej influencerki Oli Kowal. Pracowali w duetach. Mieli stworzyć sobie nawzajem stylizacje z ubrań z drugiej ręki, a nagrodą była kampania internetowa. Pomocą dla duetów byli znani projektanci. Wyzwanie wygrały Nicole i Dominika.

Ostatnim zadaniem była sesja dla magazynu modowego z udziałem specjalnych gości. Zdjęcia miały zadecydować o tym, kto pojedzie na fashion week. Wyzwanie okazało się trudniejsze, niż na pierwszy rzut oka się wydawało. Kto wygrał swoją szansę?

Do Pragi pojadą: Julia, Weronika, Nicole, Mikołaj, Kacper i Dominika.

Z programem pożegnali się: Arek i Ola.


Dominika - Top Model 10, odc. 10.

Dominika - Top Model 10, odc. 10.

Nicole - Top Model 10, odc. 10.

Nicole - Top Model 10, odc. 10.

Julia - Top Model 10, odc. 10.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×