„Top Model” dopiero się zaczęło, a Joanna Krupa już ujawniła największy sekret z planu. Chodzi o półfinał

Joanna Krupa, Top Model

Joanna Krupa, Top Model

Top Model wróciło na ekrany telewizorów. Za nami dopiero pierwszy odcinek show, a już znamy jeden z największych sekretów producentów. Joanna Krupa ujawniła, gdzie odbędzie się Fashion Week.

Top Model właśnie wystartowało z kolejną, 10. edycją. Modowe show od emisji pierwszego odcinka przyciąga przed telewizory ogromną liczbę widzów, którzy z wielkim zaciekawieniem podglądają młodych ludzi marzących o wielkiej karierze. Dzięki temu formatowi karierę w branży udało się zrobić wielu osobom. Najlepszym przykładem tego jest Karolina Pisarek, która chociaż nie wygrała i w finale 5. edycji zajęła drugie miejsce, to odważnie ruszyła na podój świata mody. Teraz jest jedną z najbardziej rozchwytywanych twarzy w branży i podróżuje po całym świecie, realizując zawodowe marzenia.

W minioną środę mogliśmy zobaczyć premierowy odcinek. Na ekranie nie brakowało wielu emocji, chwil wzruszenia, a także zabawnych momentów. Na castingu pojawiła się m.in. córka piłkarza reprezentacji Polski.

Top Model 10: Gdzie odbędzie się Fashion Week?

Top Model stawia przed śmiałkami wiele różnych zadań. Najpierw muszą oni przejść przez gęste sito castingów. Tylko najlepsi mogą trafić do domu modeli i modelek. W każdym tygodniu uczestnicy programu muszą stawiać czoła nowym wyzwaniom. Osoba, która zdaniem jury poradzi sobie najsłabiej, musi opuścić program. Ostatnią prostą przed ścisłym finałem jest wyjazd na Fashion Week. Tam aspirujący modele muszą zawalczyć o to, by pojawić się na wybiegach u najlepszych projektantów. To dla nich najlepszy sprawdzian umiejętności.

Już wiadomo, gdzie w tym sezonie wyruszą uczestnicy razem z ekipą programu, która bacznie będzie obserwować to, jak sobie radzą w nowej roli. Joanna Krupa dodała na swoim Instagramie zdjęcie w przepięknej stylizacji i pochwaliła się, że tym razem wyjadą do Pragi. Wszelkie wątpliwości rozwiewa mikrofon, który „zdobi” jej sukienkę.

Fashion week Prague – napisała pod zdjęciami.

Na profilu przewodniczącej jury Top Model pojawiły się zdjęcia, na których ma niesamowitą stylizację. Ubrana w fioletową suknię z głębokim dekoltem i fantazyjnym wiązaniem modelka wygląda oszałamiająco. Do tego wybrała złote szpilki, a gładko zaczesane włosy, pełen makijaż i okazała biżuteria dopełniły całości.

To wszystko oczywiście nie umknęło uwadze internautów. Nie poskąpili oni komplementów, ale też wiadomo, że nie mogą się już doczekać odcinka z Fashion Week. My również czekamy z wielką niecierpliwością.


Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×