Tomasz Oświeciński odkrywa kolejne zakamarki nowego domu. Ten taras wygląda jak marzenie. Ile tam miejsca!

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński ani myśli jeździć w tropiki. Zdecydowanie bardziej woli wypoczywać w nowym domu. Właśnie pokazał kolejny zakamarek. Ten taras robi wrażenie. 

Tomasz Oświeciński to aktor o bardzo charakterystycznym wizerunku, dzięki czemu świat filmu stanął przed nim otworem. Sporą sławę zdobył dzięki produkcjom Patryka Vegi. Jednak największą popularność przyniosła mu rola w serialu M jak Miłość. Tam przez kilka lat wcielał się w postać Andrzejka, którą szybko zdobył sympatię widzów. Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że po wielu latach żegna się on z kultową telenowelą. Dla wielu fanów był to prawdziwy cios.

Nic jednak straconego, ponieważ sympatycy jego aktorskiej gry nadal mogą go oglądać na planie serialu Pierwsza Miłość. Tam wciela się w postać Fabiana, czyli przyjaciela Artura, a w tej roli możemy od samego początku oglądać Łukasza Płoszajskiego. Do telenoweli Polsatu dołączyła także córka Oświecińskiego. Nastoletnia Maja powoli zdobywa kolejne role.

Tomasz Oświeciński pokazał taras domu

Tomasz nie narzeka na brak pracy, ale wspaniale układa się także jego życie prywatne. Wiele lat temu poślubił śliczną Aleksandrę, a w 2009 roku powitali na świecie Maję. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców. Ostatnio jednak w ich życiu doszło do wielu zmian. Nie tylko córka pary na poważnie rozpoczęła karierę na planie, ale rodzina przeprowadziła się do nowego domu.

Tomek jest bardzo aktywny na Instagramie i utrzymuje tam bardzo dobry kontakt z fanami. Ostatnio większość jego postów dotyczy budowy i w końcu prac wykończeniowych w nowym domu. Wszystko na bieżąco relacjonował w social mediach.

Marzenia się spełniają! Choć przyznam, że dom nie zawsze był moim marzeniem… Nie wiem może się starzeję. Jestem mega szczęśliwy, ale i przerażony, bo wiem, ile roboty mnie czeka. Roboty na, której się nie znam… Do tego tyle rzeczy do wybrania, tyle decyzji do ogarnięcia dach, okna, tynki, schody, bramy… – mówiła na samym początku.

Jakiś czas temu aktor z żoną i córką wprowadzili się do nowego imponującego lokum. Na bieżąco też chwalą się kadrami wnętrz, które cały czas urządzają. Sobotni poranek postanowili spędzić na tarasie. Okazało się, że mróz im niestraszny i tak właśnie mają zamiar wypoczywać.

Nie mogliśmy się zdecydować, więc postawiliśmy na Taras, a dokładnie nasz przydomowy taras.

Podobno wszystko zaczyna się w głowie, chcieć to móc itd. Przez urządzanie domu, którego końca nie widać, wyjazd w ciepłe kraje musimy odłożyć na później, ale znaleźliśmy na to swój sposób. Słońce świeci, kolorowe drinki są, wystarczy wyobrazić sobie że jest o 30 stopni więcej.

A Wy gdzie dziś plażujecie?

Trzeba przyznać, że małżonkowie nie boją się niskich temperatur i lubią wypoczywać w pięknym domu nawet gdy temperatura ich nie rozpieszcza. Można dostrzec, że taras, na którym się znajdują, jest sporych rozmiarów. Całą przestrzeń zdecydowali się zabudować drewnem, a także z tego samego materiału wykonać spore donice dookoła, a których znalazły się między innymi ozdobne trawy. Chociaż teraz roślinność jest uśpiona, to latem musi wyglądać zjawiskowo. Nie można się dziwić Tomaszowi, że woli własny taras od popularnych wśród celebrytów tropików.

Więcej zdjęć nowego domu Tomka zobaczycie w naszej galerii.


272237741_614154023010274_2873663631876065504_n
tomasz_oswiecinski_official_235705525_556440358831081_1412067343575950877_n
Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×