Tomasz Lis napisał autobiografię! Kinga Rusin i Hanna Lis będą zadowolone po lekturze?

TOmasz Lis Kinga Rusin Hanna Lis Historia Prywatna

Tomasz Lis napisał autobiografię

Tomasz Lis to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Od lat bryluje na salonach, udziela się w polityce, jest stałym bywalcem wielkich wydarzeń show-biznesowych i ma nawet na koncie kilka skandali. Jego głośne rozstanie z Kingą Rusin do tej pory przytaczane jest w wywiadach, a małżeństwo z jej najlepszą przyjaciółką, Hanną Lis, w ostatnich miesiącach często trafiało na pierwsze strony gazet. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym ma sporo historii wartych opowiedzenia – nic dziwnego, że zdecydował się napisać autobiografię.

Co w niej zawarł? Na razie wydaje się, że skupił pióro wokół swojej kariery, ale tego dowiemy się dopiero po premierze. Notka zamieszczona na okładce jest jednak bardzo intrygująca:

Śledzimy zadziwiające niekiedy ścieżki kariery Lisa i wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet. Pobudzająca refleksja nad wzlotami i upadkami III RP miesza się z frapującymi, a czasami komicznymi anegdotami z udziałem bohaterów masowej wyobraźni. To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać. To autoportret człowieka, który sam zmieniał media w Polsce i wpływał na kształt krajowej polityki – napisano w notce promującej książkę.

Jak dowiadujemy się z Wirtualnych Mediów, premiera książki Historia Prywatna będzie miała miejsce w ostatnim tygodniu bieżącego miesiąca – dokładnie 27 października. Tomasz zapowiedział ją na swoim Twitterze.

Jak myślicie? Zdradził jakieś sekrety?

Tomasz Lis przyłapany na miejskim wypadzie z ukochanym przyjacielem Kingi Rusin! Całą tajemnicę ujawniła Pola Lis!

To już naprawdę koniec. Hanna Lis i Tomasz Lis sprzedają swoją boską, luksusową posiadłość!

Tomasz Lis po 13 latach wrócił na antenę TVN! Znów będzie gwiazdą stacji? Zobaczcie jak wypadł! [WIDEO]


Tomasz Lis z pieskiem Kingi Rusin

Tomasz Lis z pieskiem Kingi Rusin

Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×