Przystojny mąż Mai Bohosiewicz pręży muskularny tors na luksusowych wakacjach. „Jest lepszą modelką ode mnie”. Ależ on ma ciało!

Maja Bohosiewicz, Tomasz Kwaśniewski

Maja Bohosiewicz, Tomasz Kwaśniewski

Maja Bohosiewicz zamieściła na Instagramie zdjęcie męża. Tomasz Kwaśniewski bez koszulki rozpala wyobraźnię. Pozwoliła sobie na czuły opis. Kim jest przystojny partner aktorki?

Maja Bohosiewicz, aktorka urodzona w 1990 roku, jest znana z wielu polskich seriali i filmów, w tym m.in. W ciemnościPani z przedszkolaExcentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicyLondyńczycyZa marzenia, Wojna żeńsko-męskaPokaż kotku, co masz w środkuLeszczuZainwestuj w marzeniaWybraniecWarsaw DarkAida Julia. Oprócz występowania w filmach, ma także swoją firmę, która zajmuje się produkowaniem żeńskich ciuchów.

Występy aktorskie i zarządzanie firmą, to niejedyne obowiązki bohaterki tekstu. Bohosiewicz prowadzi też gospodarstwo domowe. Ma dwójkę dzieci: Zacharego Leonię. Aktualnie rodzina przebywa na wakacjach. Za cel podróży obrano Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Maja stale relacjonuje wycieczkę za pośrednictwem Instagrama.

Kim jest Tomasz Kwaśniewski – mąż Mai Bohosiewicz?

Wśród zdjęć dodanych przez Bohosiewicz znalazła się m.in. fotografia przedstawiająca jej atrakcyjnego małżonka – Tomasza Kwaśniewskiego. Mężczyzna pozuje na nim na basenie. Przystojniak jest ubrany w same kąpielówki. Dzięki temu widać jego muskulaturę, wyrzeźbiony brzuch i tatuaże, które pokrywają jego ramię.

Aktorka skomentowała zdjęcie w zabawny sposób:

Mąż jest lepszą modelką ode mnie, a ja lepszym fotografem od męża.

Dodała, że pobyt w ZEA może zaliczyć do udanych:

 Po kilku dniach muszę powiedzieć że bawiliśmy się świetnie – oczywiście na tyle na ile da się bawić z dwójką dzieci.

To niejedyne zdjęcie partnera, jakie Bohosiewicz zamieściła w ostatnich dniach. W galerii dodaliśmy zdjęcie mężczyzny w białej koszuli. Fotografia została umieszczona na InstaStories.

Jeszcze wcześniej gwiazda zamieściła urocze zdjęcie, na którym całuje i obejmuje swojego partnera. Podpisała je:

Ta miłość nie przyszła do mnie od razu, nie była oczywista. Minęło trochę czasu i doceniam tak bardzo; Ciepło Bezpieczeństwo Zabawę Młodość Bogactwo Możliwości Racjonalną wyrozumiałość. Oh Dubaju… to już powoli miłość.

Powyższy opis to oczywiście żart. Bohosiewicz opisała w nim miłość do miasta położonego na Półwyspie Arabskim. Żart uznajemy za udany.

Tomasz Kwaśniewski i Maja Bohosiewicz ożenili się w grudniu 2018 roku. Sformalizowanie związku poprzedził długi czas narzeczeństwa i „chodzenia ze sobą”. Niestety, Tomasz skrzętnie dba o zachowanie swojej prywatności. Wiadomo o nim tylko tyle, że spełnia się zawodowo jako biznesmen.

Jak oceniacie jego wygląd i sylwetkę?


Mąż Mai Bohosiewicz. Zdjęcie z Instagrama

Mąż Mai Bohosiewicz. Zdjęcie z Instagrama

Mąż Mai Bohosiewicz. Zdjęcie z InstaStories

Mąż Mai Bohosiewicz. Zdjęcie z InstaStories

Maja Bohosiewicz i jej mąż. Zdjęcie z Instagrama

Maja Bohosiewicz i jej mąż. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×