Tomasz Kot w Hollywood! Gra u boku jednej z największych piękności kina!

Tomasz Kot

Tomasz Kot

Tomasz Kot w końcu ma szansę na dobre podbić Hollywood. Aktor pojawi się w najnowszym filmie u boku pięknej gwiazdy. Zdjęcia już się rozpoczęły. Kto towarzyszy mu na planie?

Tomasz Kot to aktor, który może pochwalić się najróżniejszymi wcieleniami. Już nie raz udowodnił, że potrafi się odnaleźć w różnych rolach. Sporą sympatię fanów i niezły rozgłos przyniósł mu występ w serialu komediowym Niania. W tym hicie przez kilka lat pojawiał się na ekranach jako milioner Maksymilian Skalski. Udowodnił wtedy, że ma spory komediowy talent, a do teraz powtórki sitcomu są chętnie oglądane przez widzów.

Jednak w historii filmu zapisze się na pewno dzięki rolom w ambitnych kinowych hitach. Uznanie fanów i krytyków zdobył za rolę w filmie Bogowie, gdzie zagrał postać profesora Zbigniewa Religi. Kolejną wybitną rolą na jego koncie jest postać Ryszarda Riedla w obrazie Skazany na bluesa, gdzie idealnie pokazał trudną historię życia wokalisty zespołu Dżem. Jednak to dopiero Zimna wojna, która była nominowana do Oscara, sprawiła, że usłyszało o nim Hollywood.

Tomasz Kot zagra w Hollywood. Kto razem z nim pojawi się na ekranie?

Sukces Zimnej Wojny sprawił, że o polskiego aktora szybko upomniało się Hollywood. Natychmiast dostrzeżono jego ogromny potencjał. W krótkim czasie otrzymał kilka całkiem niezłych propozycji. Najpierw szykował się do roli Nikoli Tesli. Pracę nad produkcją o geniuszu, w której miał wystąpić, niestety przerwała pandemia koronawirusa. Później pojawiła się informacja o tym, że Tomasza zobaczymy w najnowszym Bondzie. Do tej współpracy nie doszło jednak ze względu na nieporozumienia pomiędzy producentem a reżyserem.

Kot długo jednak nie czekał na kolejną propozycję ze strony filmowej krainy marzeń. Super Express zdradził szczegóły najnowszej produkcji, w której będzie można zobaczyć aktora. Na planie będzie mu towarzyszyła jedna z najpiękniejszych aktorek, czyli Diane Kruger.

Kota zobaczymy w filmie inspirowanym życiem amerykańskiej tancerki baletowej Joy Womack – pierwszej Amerykanki w historii, która dostała się do prestiżowej akademii baletu przy Teatrze Bolszoj. Zagra ją Talia Ryder (20 l.). W filmie występuje też Diane Kruger, a partneruje im właśnie Tomasz Kot.

Zdjęcia do tego obrazu kręcone są w Warszawie, która na potrzeby filmu przeobraziła się w Moskwę. Polscy aktorzy natomiast wcielają się w Rosjan. Jesteście ciekawi tego filmu?


Tomasz Kot - premiera filmu Żeby nie było śladów. Historia Grzegorza Przemyka

Tomasz Kot - premiera filmu Żeby nie było śladów. Historia Grzegorza Przemyka

Diane Kruger - Złote Globy x InStyle afterparty 2018

Diane Kruger - Złote Globy x InStyle afterparty 2018

Tomasz Kot i Agnieszka Kot w Wenecji

Tomasz Kot i Agnieszka Kot w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×