Kto inny jest ojcem Suri Curise?! Mega afera wokół Toma Curise’a i Katie Holmes!

Tom Cruise nie jest ojcem Suri

Tom Cruise nie jest ojcem Suri

Katie Holmes przeszła samą siebie! Aktorka tak bardzo znienawidziła byłego męża, że nie dość, że utrudnia mu kontakt z córką, to na dodatek wmawia dziewczynce, że aktor nie jest jej prawdziwym ojcem! Włos się na głowie jeży!

Tom Cruise i Katie Holmes byli niegdyś najgorętszym małżeństwem show-biznesu. On przystojny, ona piękna, wydawało się, że to miłość nie do rozerwania. Rzeczywistość okazała się brutalna, para rozwiodła się po sześciu latach, choć doczekała się córeczki Suri. Dziewczynka nie ma jednak lekko. Podczas składaniu papierów rozwodowych matka zażądała nad nią wyłącznej opieki. Od tamtego czasu jej kontakt z aktorem jest bardo ukrócony, a najnowsze doniesienia zagranicznej prasy są delikatnie mówiąc wstrząsające.

Okazuje się, że aktorka powiedziała swojej córce, że Tom nie jest jej prawdziwym ojcem! Ponadto robi wszystko, by za takiego 13-latka uważała jej obecnego partnera Jamie’ego Foxxa!

Jamie myśli o Suri jako o swojej własnej i traktuje ją jako taką. W rzeczywistości jest bliżej niego niż Toma – podaje osoba z otoczenia znajomych pary.

Jest to bardzo zaskakują informacja, bowiem jakiś czas temu magazyn People analizował całą sprawę i dotarł do informacji, że Katie chętnie zostawia córkę z Tomem, kiedy razem z ukochanym lecą na wakacje. Czy jednak takie przedmiotowe traktowanie córki jest odpowiednie? Oczywiście, że nie. Miejmy nadzieję, że gwiazda wreszcie się opamięta i nie będzie utrudniać życia córce.

Zobacz: Pamiętacie małą Suri Cruise? Wyrosła i dzisiaj powala urodą! Całe Hollywood oszalało na jej widok!

Zobacz: Tom Cruise doprowadził Katie Holmes do furii! “Wpadła w prawdziwy szał”. Poszło o córkę!

Zobacz: Katie Holmes i James Foxx po pięciu latach przestali ukrywać swój związek! Na Grammy nie szczędzili sobie czułości


Suri Cruise nie jest córką Toma?

Suri Cruise nie jest córką Toma?

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Komentarze

  • Gość pisze:

    Obie poprzednie żony Toma Cruise’a nie mogły mieć dzieci z nim, ale miały potem z kimś innym. Łatwo mi uwierzyć, że on jest bezpłodny i Suri nie jest jego córką.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×