Tom Cruise doprowadził Katie Holmes do furii! „Wpadła w prawdziwy szał”. Poszło o córkę!

Katie Holmes i Tom Cruise

Tom Cruise chce odnowić kontakty z córką

Nie jest tajemnica, że relacje Toma Cruise’a i jego byłej partnerki są bardzo napięte. Tom i Katie Holmes rozstali się głównie przez fakt, że aktor stał się religijnym fanatykiem i wszystkie decyzje w swoim życiu podejmował pod kątem scjentologów, którzy kierowali jego karierą i codziennością. Na tym rozstaniu najbardziej ucierpiała córka pary, Suri Cruise, która nie widziała swojego ukochanego taty już od pięciu lat. Tom najwyraźniej postanowił wreszcie to zmienić.

Jak donoszą zagraniczne media, aktor poszedł po rozum do głowy i zdecydował, że czas ratować resztki relacji, jaka łączy go z córką:

Tom jest lojalnym scjentologiem, więc kiedy przywódcy kościoła powiedzieli mu, że nie może widywać Suri, nie sprzeciwił im się. Ale Tom jest już zmęczony tym, że nim rządzą. Musiał obserwować z daleka, jak Suri wyrastała na uroczą młodą damę i żałuje, że nie mógł być wtedy przy niej. Żałował, że nie był tam, by patrzeć, jak Suri zdmuchuje świeczki przez ostatnie pięć lat. Właśnie wtedy zaczął zbierać prawników, żeby znaleźć sposób, żeby ją znowu zobaczyć – podaje Star

Okazuje się, że ta nagła zmiana frontu nie przypadła do gustu Katie, która wściekła się na byłego ukochanego i to nie na żarty:

Katie wpadła w szał, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się o planach Toma. Ale powoli przekonuje się do tej decyzji. Suri bardzo tęskni za ojcem, a Katie chce tego, co jest dla niej najlepsze. Tom zapewnił ją, że nie wprowadzi córki do swojej religii, a Katie zaczyna mu wierzyć – dodaje informator

Myślicie, że znów nauczy się ufać byłemu mężowi? Miał kiedyś doskonały kontakt z córką i jeśli uda się go odnowić, będzie to jedynie z zyskiem dla Suri.

Pamiętacie małą Suri Cruise? Wyrosła i dzisiaj powala urodą! Całe Hollywood oszalało na jej widok!

Rozdano Złote Maliny 2018! Na liście nagrodzonych Mel Gibson, Tom Cruise… Kto jeszcze?

Tom Cruise założył konto na Instagramie! Pozazdrościł byłej żonie? Nicole Kidman zrobiła to niemal miesiąc wcześniej!


Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Tom Cruise założył Instagrama

Tom Cruise założył Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×