To był złoty strzał! Zagrał przez kilka sekund w „Titanicu” i do dzisiaj zarabia kokosy!

Reece Thompson, Titanic

Reece Thompson, Titanic

Ile zarabiają aktorzy Titanica?

Titanic jest drugą – po Avatarze – najbardziej dochodową produkcją w historii kina. Nagrodzony 11 Oscarami obraz Jamesa Camerona tylko w 1997 roku zarobił ponad 2,2 miliarda dolarów.

Po 21 latach od premiery legendarnego filmu, poznaliśmy szczegóły kontraktu jednego z aktorów, którego na ekranie możemy oglądać dosłownie przez kilka sekund. Reece Thmpson – Amerykanin wcielający się w postać irlandzkiego chłopca, pasażera trzeciej klasy – zdradził, ile dostał za rolę w Titanicu.

Reece miał zaledwie pięć lat, gdy kręcono film. Na casting dostał się przypadkowo, docelowo jego matka szukała dla niego roli w reklamie. Za epizod w Titanicu zgarnął 30 tysięcy dolarów:

Moja mama stwierdziła: „Zróbmy to, będzie fajnie, nawet jeśli film będzie do bani, spróbujmy”. Po latach okazało się, że to jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii, więc to nie była zła decyzja.

Na konto Thompsona wciąż spływają tantiemy, które wykoszą ok. 200-300 dolarów rocznie:

Kwota była większa, gdy film ukazał się w wersjach VHS, DVD i Blu-ray – przyznaje. – To dziwne, bo na co dzień o tym nie myślę. To nie jest tak, że czekam na nowy czek z ”Titanica”. Kiedy go dostaję, myślę raczej: Och, fajnie, dodatkowe 100 dolarów – wyznał Reece Thompson w rozmowie z businessinsider.com.

Dzisiaj Reece ma 26 lat. Po epizodzie w Titanicu nie kontynuował swojej przygody z aktorstwem.

Tylko prawdziwi fani „Titanica” zauważyli ten wzruszający szczegół! Na samym końcu filmu twórcy ukryli ważny sekret!

Pojawiła się przez 5 sekund na ekranie i skradła serca widzów. Jak dzisiaj wygląda dziewczynka z „Titanica”?

Tabloid opublikował aż 15 dwuznacznych zdjęć Kate Winslet i Leonardo DiCaprio! Po 20 latach od „Titanica” naprawdę zostali parą?!


Reece Thompson w filmie Titanic

Reece Thompson w filmie Titanic

Reece Thompson w filmie Titanic

Reece Thompson w filmie Titanic

Reece Thompson zagrał w Titanicu

Reece Thompson zagrał w Titanicu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×