Ojciec Meghan Markle odważnie skomentował odejście córki z rodziny królewskiej. Tylko on mógł tak powiedzieć

Meghan Markle i książę Harry

Thomas Markle, ojciec Meghan Markle, skomentował odejście córki z rodziny królewskiej. Jego odważne słowa cytują dziś media na całym świecie. Co powiedział?

Thomas Markle, odkąd jego córka poślubiła księcia Harry’ego, co jakiś czas pojawia się w amerykańskich tabloidach. Chociaż przed ponad rokiem regularnie komentował zachowania Meghan i jej męża, obecnie jest bardzo oszczędny w swoich wypowiedziach. Wydaje się, że posłuchał próśb Markle, która przed miesiącami apelowała do niego:

Jeśli mnie kochasz, tak, jak mówisz prasie, proszę przestać. Pozwól nam żyć w spokoju. Przestań kłamać, tworzyć tyle bólu, przestań mówić o moim małżeństwie. Wiem, że wydaje ci się, że nie ma odwrotu, ale jeśli przez chwilę przestaniesz i pomyślisz nad tym, zrozumiesz, że życie z czystym sumieniem jest o wiele bardziej wartościowe niż jakiekolwiek pieniądze – apelowała księżna.

Thomas Markle komentuje odejście Meghan z rodziny królewskiej. Co powiedział?

Zaskakujący jest więc fakt, że w momencie, w którym media obiegły informacje o tym, że Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej, Thomas postanowił ten fakt skomentować. Jeszcze większym zaskoczeniem mogą być słowa, które wypowiedział. Mężczyzna przyznał, że czuje się rozczarowany zachowaniem córki:

Powiem po prostu, że czuję się rozczarowany – wyjawił w jednym z wywiadów.

Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Dlaczego? Tego skomentować nie chciał. Pewne jest jednak, że mężczyzna nie miał kontaktu ze swoją córką od czasu jej ślubu z księciem Harrym w 2018 roku i nie spotkał swojego ośmiomiesięcznego wnuka Archiego. Na dodatek nigdy nie spotkał męża swojej córki, ale rozmawiał z nim osobiście.

Zobacz także: Harry i Meghan otworzyli swoją nową stronę internetową. Od razu wystartowali z ważnym komunikatem


Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×