„The Voice of Poland”. Produkcja chce zwolnić Tomsona i Barona! Znika też Sylwia Grzeszczak. Wiadomo, które gwiazdy walczą o fotele

Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron

Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron

The Voice of Poland. Zmiany w panelu jurorskim niemal pewne. Produkcja wymieni aż trzech jurorów. Wiemy, z kim prowadzone są rozmowy.

The Voice of Poland jest od lat jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w kraju. Słupki oglądalności wariują co sobotę w godzinach wieczornych. Nic więc dziwnego, że widowisko doczekało się aż dwunastu edycji. Talent show polega na wyłonieniu najlepszych wokalistów. Program wylansował wielu topowych artystów takich jak LanberrySarsa, Natalia Nykiel, Marta Gałuszewska, Mateusz Ziółko czy Rafał Brzozowski, który w tym roku reprezentował Polskę na Eurowizji.

W najnowszej edycji The Voice of Poland zaszło sporo zmian. Do składu jurorskiego, po sześciu sezonach, powróciła Justyna Steczkowska. Zaskoczeniem było również pojawienie się Sylwii Grzeszczak, która wielokrotnie odrzucała propozycję jurorowania:

Chciałam przekazać swoim fanom doświadczenie, naukę, lekcję. Tym, którzy przyjdą tutaj zaśpiewać, pokazać się z jak najlepszej strony. Nie tylko ich pouczać, dać im dobrą radę i pokierować dobrze i mądrze muzycznie. Na tym mi zależało. Dlatego tę decyzję przesuwałam na późniejszy czas, odmawiałam 7-8 razy.

The Voice of Poland 12. Sylwia Grzeszczak w ogniu krytyki

Udział Sylwii Grzeszczak w programie nie spotkał się z przychylnym odbiorem. Gwiazda niemal co tydzień krytykowana jest przez widzów za swoje wybory:

  • Pani Sylwii już podziękujemy. Krytykuje dziewczyny, że są za delikatne na daną piosenkę, mimo że to ona im ją wybrała.
  • Grzeszczak to jakaś pomyłka, powinna wylecieć zaraz po zakończeniu edycji.
  • Ta piosenka był bardzo źle dobrana przez trenera i jest to kolejny dowód na to, że Sylwia Grzeszczak nie jest dobrym trenerem.
  • Kolejny tydzień i kolejny klops u Grzeszczak. Szkoda zawodników – pisali.

The Voice of Poland. Zmiany w obsadzie. Kto wyleci?

Jak podaje Pudelek, Sylwia Grzeszczak nie pojawi się w kolejnej edycji programu. Gwiazda podobno sama złożyła wypowiedzenie produkcji. Powodem są prace nad nowym albumem, na których chce się skupić w najbliższym roku. Nie da rady pogodzić telewizyjnego show z promocją krążka.

Informator serwisu napomknął również o jeszcze jednej zmianie. Podobno ważą się także losy Tomsona i Barona:

Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w „The Voice Kids”.

The Voice of Poland. Kto w jury?

Ta sama osoba zdradziła, kto jest na celowniku produkcji. Obecnie trwają intensywne rozmowy odnośnie udziału Eweliny Lisowskiej oraz Ewy Farnej, która ma już doświadczenie w jurorowaniu. Można było ją oglądać w X-Factorze i Idolu – zarówno w Polsce, jak i Czechach.

Stacja pokłada duże nadzieje w owocnym przebiegu tych rozmów – zdradził informator Pudelka.

Zapytaliśmy Ewelinę Lisowską, czy przyjęłaby ofertę pracy trenerki w show TVP. Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń, czy zobaczymy ją w czerwonym fotelu w kolejnej edycji The Voice of Poland:

Nigdy nie byłam jurorem i szczerze mówiąc, bałabym się nim zostać, bo to jest jednak trudna rola. Tutaj trzeba mieć naprawdę dużo odwagi, żeby brać odpowiedzialność za swoje słowa, bo nie dość, że mówimy je do kogoś, kto stawia pierwsze kroki na scenie, i to może mocno wpłynąć na samoocenę danej osoby, to trzeba uważać, żeby danej osoby nie skrzywdzić. Aby nic złego czy głupiego nie powiedzieć – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Tomson i Baron o utracie posady w The Voice of Poland:


Ewa Farna

Ewa Farna

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×