Wiktor Dyduła przerwał milczenie i skomentował wyniki „The Voice”. „Nie będę oryginalny”. Wpis szczery do bólu

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła przerwał milczenie i skomentował wyniki 12. edycji The Voice of Poland. Co napisał finalista z drużyny Tomsona i Barona?

Za nami 12 finał programu The Voice of Poland. W roli jurorów i trenerów pojawili się w tym formacie członkowie zespołu Afromental, czyli Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, a także debiutująca w tej roli Sylwia Grzeszczak.

Sobotni wieczór przepełniony był emocjami. O zwycięstwo walczyło czworo uczestników: Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Wiktor Dyduła z drużyny Tomsona i Barona, Bartosz Madej z drużyny Marka Piekarczyka i Rafał Kozik z drużyny Sylwii Grzeszczak.

Uznanie widzów i główną nagrodę zdobyła, jedyna kobieta w stawce. Wiele osób stawiało jednak na to, że wygra podopieczny Tomsona i Barona. Muzycy skomentowali wyniki w rozmowie z naszą reporterką. O komentarz pokusił się także sam zainteresowany.

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła przez wielu był uważany za czarnego konia edycji. Wystarczy wspomnieć, że jego autorski singiel, Dobrze wiesz, że tęsknię, został uznany przez widzów za najlepszy z tych, które pokazali finaliści. Jak młody muzyk czuje się po zajęciu 4. miejsca w The Voice of Poland? Skomentował wszystko w obszernym wpisie na Instagramie.

Jejku… nie będę oryginalny! – zaczął obszerny wpis.

Następnie zamieścił podziękowania.

Dziękuję przede wszystkim mojej ukochanej rodzinie i ukochanej @esterandrosiuk, którzy dopingowali mnie od początku do końca, czy to przed telewizorem, czy w studio. Jesteście kochani i cieszę się, że mogę na Was liczyć!

Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali podczas całego programu. Za wiadomości, za głosy, za brawa i uśmiechy w moim kierunku. Za sztuczne wąsy pod nosem!! Nigdy bym się nie spodziewał, że tak wielu osobom może spodobać się to co robię i że dotrę aż do finału! 👨🏻

Dziękuję uczestnikom programu za stworzenie super grupy przyjaciół, którzy ładują siebie nawzajem pozytywną energią, dzięki czemu nie dało się odczuć, że ze sobą konkurujemy. Wiem, że to nie koniec i jeszcze wiele muzycznych przygód przed nami!

Nie zabrakło słów wdzięczności dla trenerów.

Oczywiście chcę również podziękować moim trenerom @tomsoniziofficial i @alekbaron za zaufanie i dostrzeżenie we mnie potencjału, co pozwoliło mi przeżyć tą niesamowitą przygodę. Dzięki Wam mogłem rozwinąć skrzydła. Jesteście THE BEST!
Pani @justynasteczkowska , Pani @sylwia_grzeszczak_official , Panu @marekpiekarczyk.official również jestem ogromnie wdzięczny za każdą radę, wskazówkę i komplementy! Biorę to wszystko do serca i będę już trzymać do końca życia!

Okazało się, że według Wiktora ludzie pracujący na zapleczu, mają wielki wpływ na samopoczucie zestresowanych uczestników.

Dziękuję oczywiście każdej osobie, która pracuje przy programie @voiceofpoland . Naprawdę należy się Wam wszystkim wielki szacunek za ogrom pracy podczas trwania show i za żarty za kulisami, które rozluźniały każdego z nas!
Bez Was to niiiiiic! A z Wami to wszystko!
Chapeau Bas! Oczywiście te wszystkie piękne występy nie byłyby takie ultra piękne gdyby nie znakomity band pod kierownictwem jedynego, niepowtarzalnego @pszonakrzysztof !

Wyraził też dumę z powodu sukcesu swojego debiutanckiego utworu.

Jestem mega szczęśliwy, spełniony i dumny, że mogłem Wam przedstawić w programie stworzony przeze mnie utwór, nad którym miałem zaszczyt pracować w studio @hotel_torino razem z @patrykkumor i @minuunim !

Zadeklarował także pracę nad własnym materiałem i zakończył żartem.

…Zabieram się teraz do pracy, bo chcę Wam dostarczyć pięknie opakowane własne utwory! Do zobaczenia! Trzymajcie za mnie kciukyyyy, bo teraz będą potrzebne jeszcze bardziej!

Wasz Wąs. ✌🏻

PS. Macie w końcu jakiegoś chomika, którego mógłbym przygarnąć i nazwać Czester? Teraz to już nie mam wyjścia!

Szczery, pełen emocji wpis spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem.

Wiktor, bez takich ludzi jak Ty ten program nie miałby sensu. Dziękuję Ci z super przygodę a to dopiero początek… – napisał Baron.

Wiktorowi życzymy wielu sukcesów.

Kim jest Wiktor Dyduła?

Wiktor Dyduła ma 24 lat pochodzi z niewielkiej miejscowości Przywidz w województwie pomorskim. Śpiewa od najmłodszych lat, ponieważ jego rodzina słynęła ze wspólnego muzykowania.

Od wielu lat publikuje także covery w serwisie YouTube. 24-latek zaprezentował własne wersje utworów m.in. Dawida Podsiadły, Oasis, The Lumineers, Franka Sinatry, Cyndi Lauper czy Ralpha Kaminskiego.

Wiktor Dyduła rozpoczął przygodę w The Voice utworem Falling Harry’ego Stylesa. W kolejnych etapach zachwycał zarówno widzów jak i jurorów. W półfinale zaśpiewał swój pierwszy singiel Dobrze wiesz, że tęsknię, który cieszy się największą popularnością ze wszystkich debiutanckich utworów finalistów 12. edycji.

The Voice of Poland 12 nie jestpierwszym talent show, w którym Dyduła miał okazję występować. W 2017 roku pojawił się w Idolu, gdzie zaśpiewał przebój Sweater Weather The Neighbourhood. Dotarł do drugiego etapu 5. edycji.

Na co dzień Wiktor Dyduła pracuje jako kelner w jednym z nadmorskich hoteli w Sopocie, gdzie znany jest jako śpiewający kelner. Oprócz muzyki jest także fanem piłki nożnej.


Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła komentuje wyniki The Voice of Poland 12

Komentarze

 • Gość pisze:

  Po raz pierwszy wygrała odoba która na to zasługiwała w 💯 % Dyduła komuś się podobał i tyle tak jak Markowi Karolina

 • Xyz pisze:

  Szkoda że ta ukochana Esterka zapomniała pokasować na fb miłosne fotki ze swoim jak domniem exs :/
  Chyba że jest zbieraczką pięknych męskich serc 😉
  Fajny chłopak zdolny wokalista dla mnie faworyt i zwycięzca tego programu 😉 czekamy na płytę Wiktora

 • Olga90 pisze:

  Nie lubie tego goscia.
  Jest tak antypatyczny razem z tym swoim wąsem…..ze brrr. Poza tym wcale nie podoba mi sie jak śpiewa, a ten Jego utwór – następny dziwaczny gniot.Do tego te ” przerysowane” gesty i sztuczna gra sceniczna.

 • GośćMariola pisze:

  Dla mnie jesteś wygrany !!! Powodzenia trzymaj się chłopaku .

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem Marta była najlepsza ale cóż ile ludzi tyle komentarzy….
  Życzę wszystkim powodzenia w dalszej karierze ,a życie pokaże jak będzie.

 • Gość pisze:

  Super. Mi się podoba

 • Gość pisze:

  Dlaczego cwaniak?Mnie się ta piosenka b.podoba i często jej słucham.

 • Viki pisze:

  Dyduła to za wielki cwaniak

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×