Przemówienie Pawła Małaszyńskiego na TeleKamerach było hitem. Po latach żartuje z wpadki z kochankiem

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński już na zawsze wpisze się w historię Telekamer. Aktor czternaście lat temu swoim przemówieniem na gali rozbawił Polaków do łez. Jak po ponad dekadzie wspomina swoje wystąpienie?

Paweł Małaszyński po ukończeniu liceum przez pół roku studiował prawo na Uniwersytecie Białostockim. Wkrótce uznał, że jego prawdziwym powołaniem jest aktorstwo. Aby edukować się w tym kierunku, zapisał się do policealnego studium aktorskiego L’Art studiO. Później został studentem na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. 48-latek od lat regularnie występuje w teatrze.

W czasach studiów wziął udział w ponad trzydziestu castingach, które zaowocowały dużymi rolami. Pierwszym filmem z jego udziałem był Kameleon. Z czasem jego kariera nabrała tempa – zagrał w takich hitach jak: Ciacho, Listy do M. czy Facet (nie)potrzebny od zaraz. W 2020 roku dołączył do obsady serialu Przyjaciółki.

Paweł Małaszyński – przemówienie na TeleKamerach

Aktor wielokrotnie był nagradzany za swoje dokonania. W pamięci szczególnie zapadł rok 2008, w którym otrzymał TeleKamerę. Małaszyński ze względu na spektakl w Gdyni, w którym grał, nie mógł osobiście odebrać statuetki, dlatego połączono się z nim w przerwie. Widać było, że stresuje się zaistniałą sytuacją, zwłaszcza że czternaście lat temu łączenie zdalne nie było tak popularne i nie przebiegało tak płynnie jak teraz.

Gwiazdor w najnowszym wpisie na Instagramie wrócił pamięcią do tego zdarzenia. Opublikował swoje wystąpienie oraz skomentował je po latach:

Obiecanej, przez Artura Żmijewskiego, nominacji w kategorii rozrywka zabrakło ;), ale to wystąpienie pozostało jednym z najbardziej matrixowych wspomnień w moim życiu. Dziś już nikt nie ma problemu ze zdanym łączeniem, wtedy – chcąc wywiązać się z zajętości teatralnych, dziękowałem za statuetkę w przerwie spektaklu w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a technika… Krótko mówiąc – zawiodła. Słyszałem tylko salwy śmiechu i jeszcze nie wiedziałem dlaczego Wam, po drugiej stronie, tak wesoło.

Widzowie w pewnym momencie roześmiali się, ponieważ zestresowany aktor, zamiast pozdrowić swojego syna, pozdrowił… kochanka! Teraz sam ma z siebie ubaw:

Dziś mój kochanek jest już dorosłym facetem, a Moja Żona wciąż twierdzi, że powiedziałem już wystarczająco dużo.

Małaszyński w tym roku został nominowany w kategorii Aktor 25-lecia. Na koniec wpisu poprosił o głosy.

Jesteście fanami Pawła Małaszyńskiego?


Paweł Małaszyński - Telekamery 2008

Paweł Małaszyński - Telekamery 2008

Paweł Małaszyński - Telekamery 2008

Paweł Małaszyński - Telekamery 2008

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński

Komentarze

  • Gość pisze:

    Każdemu się zdarza przejęzyczyć a Pawłowi się udało z humorem🤣

  • Gość Marek (ochroniarz) pisze:

    Prywatnie bardzo sympatyczny i skromny gość, bez gwiazdorzenia. Poznałem osobiście Jego i Rodzinę podczas ich pobytu na wczasach w Łazach nad morzem. Pozdrawiam serdecznie Pawle. Jesteś równy Gość.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×