Szok! Tak wyglądała w młodości jedna z najpopularniejszych gwiazd TVN-u! Ta fotka robi furorę w internecie!

Tatiana Mindewicz-Puacz pochwaliła się swoim fanom, jak wyglądała w młodości. Mentorka wkleiła zdjęcie sprzed wielu lat, na którym jest nie do poznania. Takiej metamorfozy dawno nie widzieliście!

Tatiana Mindewicz-Puacz  zasłynęła w mediach, jako ceniony coach ICC, trenerka w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trenerka rozwoju osobistego, ekspertka ds. kampanii społecznych i programów CSR, a także publicystka. Jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w show TVN – Projekt Lady, w którym pojawiła się w 2016 roku. O d tego czasu Tatiana stała się gwiazdą telewizyjną, ulubienicą przyszłych dam, jak również najsłynniejszą mentorką TVN. Oprócz telewizyjnego show o damach, Tatiana występuje również jako ekspert w Dzień dobry TVN czy programach emitowanych przez TVN24 BiS.

Tatiana prywatnie spełnia się jako wspaniała mama dwóch synów – Bartosza i Jakuba. Jej życie osobiste nie jest wielką tajemnicą, bowiem mentorka lubi się nim chwalić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie Tatiany regularnie pojawiają się fotki z domowych pieleszy, są zdjęcia z planu, jak również słodkie rodzinne fotografie z synami. Ostatnio Tatiana postanowiła zaskoczyć wszystkich swoich fanów, publikując zdjęcie sprzed lat.

Na Instagramie Tatiany pojawiła się czarno-biała fotka przedstawiająca zbuntowana dziewczynę. Tatiana do swojego zdjęcia dodała również jasny opis.

Kiedy po raz kolejny przyjdzie Nam do głowy, żeby wymusić na „naszym Nastolatku” jakiś przejaw aktywnej komunikacji, nieco uśmiechu lub przynajmniej spojrzenie o konkretnej treści, dającej nam, rodzicom namiastkę poczucia, że jesteśmy słuchani….poszukajmy własnego zdjęcia sprzed X-lat … a potem ODPUŚĆMY Z CZUŁOŚCIĄ – napisała Tatiana

Pod zdjęciem mentorki pojawiło się sporo ciekawych komentarzy, od zaskoczonych takim niezwykłym widokiem internautów. Niektórzy fani mentorki dostrzegli w niej podobieństwo do legendarnego Limahla.

  •  A jaki wiek to koniec buntu? Bo czekam i doczekać się nie mogę.
  • Jak się robi taką fryzurę, że tak stoi na głowie?
  • Never Ending Story.
  • O żesz Ty, z dobrego dnia zrobiłaś mi bardzo bardzo dobry dzień.
  • Piękna od zawsze.
  • Wykapana Tina Turner.
  • Fryzurka kojarzy mi się z Lihmalem.
  • Super fotka, kiedyś też były piękne i kolorowe czasy.

Poznaliście Tatianę za dawnych lat?

Była menadżerka Kasi Cichopek Tatiana Mindewicz-Puacz szczerze o karierze aktorki: „Kasia ma coś takiego, co nie do końca…” [Wideo]

Srogie mentorki „Projekt Lady” promują trzeci sezon programu. Tatiana Mindewicz-Puacz z każdą edycją wygląda coraz lepiej!

Mentorka z „Projektu Lady” chwali się swoim nowym gniazdkiem. Tatiana Mindewicz-Puacz ma biuro prawie jak Dorota Szelągowska!

 


Tatiana Mindewicz-Puacz zdjęcie sprzed lat

Tatiana Mindewicz-Puacz zdjęcie sprzed lat

Tatiana Mindewicz-Puacz - nowe biuro - Instagram

Tatiana Mindewicz-Puacz - nowe biuro - Instagram

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×