Tatiana Mindewicz-Puacz wreszcie pokazała swojego tajemniczego męża! „Podróż we dwoje”

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz

Życie prywatne Tatiany Mindewicz-Puacz. Co wiemy?

Tatiana Mindewicz-Puacz jest certyfikowanym coachem International Coaching Community i trenerem w dziedzinie biznesu. Jej talent doceniają najbogatsi ludzie w kraju, a wśród klientów korzystających z jej porad nie brakuje gwiazd.

O Tatianie zrobiło się głośno w show-biznesie już kilka lat temu, gdy pełniła funkcję menadżera Kasi Cichopek, a wcześniej pracowała w magazynie Motor, w którym odpowiadała za sprzedaż reklam. Już wtedy ze zdaniem Mindewicz-Puacz liczyła się połowa branży. Obecnie trenerkę możemy oglądać w roli srogiej mentorki w programie Projekt Lady. I choć o jej pełnym sukcesów życiu zawodowym wiemy sporo, o tyle jej sfera prywatna nadal owiana jest tajemnicą.

Nie urodziłam się z dobrze prosperującą firmą, mnóstwem chętnych do współpracy klientów, drogim samochodem i wakacjami na drugim końca świata. Do wszystkiego doszłam sama, ciężką pracą. A zaczynałam od zera – wyznała Tatiana w jednym z wywiadów w 2017 roku.

Po przygodzie z pracą w mediach, gwiazda wyjechała za granicę, gdzie planowała osiedlić się na dłużej u boku swojego męża. Szybko okazało się, że przeprowadzka do stolicy Rumunii nie była jej pisana:

Wyjechałam za mężczyzną do Bukaresztu. Na miejscu okazało się, że nie znajdę szybko pracy i nie ściągnę dziecka, jak planowałam. Pewnego dnia poszłam do ambasady polskiej, żeby wypożyczyć z tamtejszej biblioteki jakąś książkę, a tam do wyboru były dwie pozycje: „120 przygód Koziołka Matołka” i „Biedni ludzie” Dostojewskiego. Wtedy postanowiłam, że wracam.

Z wyznań Tatiany wiemy także, że ma 29-letniego syna Bartka. W ciążę zaszła mając 18 lat.

Choć Tatiana niechętnie umieszcza zdjęcia z bliskimi w internecie (fotografię z synem pokazała przy okazji premiery książki Luz), w miniony weekend nieco zaszalała i opublikowała selfie, na którym internauci szybko wychwycili jej partnera. Co prawda nie zobaczymy jak bardzo przystojny jest wybranek słynnej mentorki, ale łatwo można wywnioskować, że uczucie pary jest bardzo gorące, co zresztą sugeruje opis do ich wspólnego zdjęcia:

Słodkie zanurzenie w niemyśleniu… czyli niedziela po całość – napisała Tatiana, dodając w hasztagach m.in.: „rodzinny czas” i „podróż we dwoje”.

Mindewicz-Puacz może mówić o wielkim szczęściu nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Nie ma przecież piękniejszego uczucia niż miłość (do) drugiej osoby.

Sroga mentorka z „Projektu Lady” pokazała się bez makijażu, ale to jej nowa fryzura podzieliła fanów! „Mega” kontra „dramat”

Tatiana Mindewicz-Puacz w objęciach przystojnego bruneta. To jest prawdziwa miłość!

Była menadżerka Kasi Cichopek Tatiana Mindewicz-Puacz szczerze o karierze aktorki: „Kasia ma coś takiego, co nie do końca…” [Wideo]


Tatiana Mindwicz-Puacz z mężem

Tatiana Mindwicz-Puacz z mężem

Tatiana Mindewicz-Puacz z synem

Tatiana Mindewicz-Puacz z synem

Tatiana Mindewicz-Puacz – Dzień Kobiet 2018

Tatiana Mindewicz-Puacz – Dzień Kobiet 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×