Dieta Tatiany Mindewicz-Puacz to jedna wielka rozpusta! Co je mentorka „Projektu Lady”, że wygląda tak szczupło?

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz jest mentorką w programie Projekt Lady. Trenerka w komunikacji interpersonalnej zachwyca nie tylko nienagannymi manierami, ale i figurą! Czy jest na diecie?

Jedna z mentorek programu Projekt Lady wyruszyła w podróż do Stanów Zjednoczonych. Na jej celowniku znalazła się słoneczna Kalifornia. Mało kto wie, ale właśnie tam znajduje się osiem z pięćdziesięciu największych miast USA. Choć willa Tatiany Mindewicz-Puacz jest dla niej oazą spokoju i miejscem, w którym czuje się bardzo swojsko, to czasem każdemu z nas należy się odrobina ekstrawagancji i spontaniczny trip w nieznane! Mentorka postanowiła odpocząć chwilę od otaczającego ją zgiełku i pochwalić się swoją nową dietą na Instagramie! I to tuż przed powrotem do Polski.

Od razu pojawiło się wiele przychylnych komentarzy i komplementów. Fani zachwycali się urodą mentorki oraz podkreślali jej fantastyczną figurę!

  • Patrząc na to zdjęcie i oglądając program z twoim udziałem możesz jeść spokojnie parę kilogramów ci nie zaszkodzi
  • ale pani na tym zdjęciu inaczej wygląda,ale wciąż pięknie 😉

Inni namawiali do zmiany przyzwyczajeń i zastosowania niekonwencjonalnych metod.

O matko, ależ wam się pomieszało, żeby podróż przespać trzeba PIĆ a nie ŻRYĆ, i tu wcale nie chodzi o wodę – napisał jeden z internautów.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że burgery owinięte sałatą i cała tacka frytek nie zaszkodzą wspaniałej prowadzącej, a jedynie umilą długi lot. Czy właśnie to jest ta dieta, dzięki której mentorka ma tak świetną figurę? Z pewnością spory wpływ na piękny wygląd Tatiany mają dobre geny, szczególnie, gdy dokładnie prześledzimy jej profil na Instagramie, na którym aż roi się od kalorycznych pyszności.

Kim jest TatianaMindewicz-Puacz?

Prywatnie Tatiana Mindewicz – Puacz jest mamą dwójki dorosłych synów. W pierwszą ciążę zaszłą już w wieku 18 lat! To było dla niej przełomowe wydarzenie ponieważ większość osób nie wierzyło w jej sukces, a raczej ściągało ją na dno. Jest także doradcą i trenerem w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej oraz trenerem rozwoju osobistego, a także dyplomowaną psychoterapeutką z nurtu tzw. integracyjnego. Moglibyśmy wymieniać jej osiągnięcia naukowe jeszcze bardzo długo ponieważ jako coach postawiła najpierw na własny rozwój osobisty, aby móc profesjonalnie zaopiekować się swoimi klientami.

Zobacz: Niewyobrażalna metamorfoza Tatiany Mindewicz-Puacz. Po srogiej mentorce z “Projektu Lady” nie ma już ani śladu!

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Mentorka z “Projektu Lady” opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]

Zobacz: Mentorka „Projekt Lady” w seksownym bikini! Takiej Tatiany nie znacie!


Tatiana Mindewicz-Puacz - Instagram

Tatiana Mindewicz-Puacz - Instagram

Tatiana Mindewicz-Puacz – tłusty czwartek 2019

Tatiana Mindewicz-Puacz – tłusty czwartek 2019

Dieta Tatiany Mindewicz-Puacz

Dieta Tatiany Mindewicz-Puacz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×