Tak Natalia Siwiec urządziła swoją meksykańską willę. Czuć luksus, ale jest też bardzo przytulnie

Dom Natalii Siwiec w Tulum

Dom Natalii Siwiec w Tulum

Natalia Siwiec kupiła dom w meksykańskim kurorcie Tulum. Jak się tam urządziła modelka? Zdjęcia wnętrz.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski spotykają się od 2010 roku. Razem wychowują córeczkę, Mię. Zakochani mają za sobą spontaniczny ślub, który wzięli w Las Vegas. Celebrytka w jednym z wywiadów powiedziała, że spełniła swoje marzenie z dzieciństwa. Przygotowania do uroczystości zajęły jej zaledwie jeden dzień:

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas – mówiła w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Zakochani nie zalegalizowali jednak swojego związku w Polsce. Natalia ujawniła, że obiecali swoim bliskim, że wezmą jeszcze jeden ślub, tym razem w swojej ojczyźnie, ale wcale im się do tego nie spieszy. Póki co zainwestowali i kupili dom w ulubionym miejscu na świecie, czyli meksykańskim kurorcie Tulum. Jak go urządzili?

Jak Natalia Siwiec urządziła dom w Meksyku?

Natalia Siwiec często przebywa w Meksyku. Jakiś czas temu zdradziła, że jeszcze nie wiem, czy wolałaby wychowywać Mię w Warszawie, czy za oceanem. Pewne jest jednak to, że modelka kupiła w kurorcie willę.

Pod koniec zeszłego roku kupiła w Tulum piękny dom z basenem, ale jeszcze nie chce o tym mówić publicznie – podawał kilka miesięcy temu Pudelek.

Ceny domów w Tulum wahają się od 2 milionów nawet do kilkudziesięciu milionów złotych. Posiadłość Siwiec i Raduszewskiego nie należała zapewne do tanich. Małżonkowie właśnie urządzają swoje gniazdko. Natalia na Instastory zdradziła, że sypialnia nie jest jeszcze w pełni wyposażona.

Na razie nasza sypialnia wygląda tak: materac, poduszki, kapa – zdradziła.

Z kolei Mariusz Raduszewski pokazał, jak urządzili niektóre z wnętrz. Napisał w poście:

Droga może być prosta lub kręta albo może jej w ogóle nie być.
Najważniejsze,żeby znaleźć swoje miejsce na ziemi gdzie natura i serce mówi w tym samym języku.
#purelove
#wdzięczność
#harmonia

Widać, że małżonkowie zainwestowali w dom niemało. Jest luksusowo, ale wnętrza, są także bardzo przytulne. Zdjęcia z domu Natalii Siwiec w Tulum w naszej galerii.


Dom Natalii Siwiec w Tulum

Dom Natalii Siwiec w Tulum

Dom Natalii Siwiec w Tulum

Dom Natalii Siwiec w Tulum

Dom Natalii Siwiec w Tulum

Dom Natalii Siwiec w Tulum

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×