Iga Lis na okładce płyty Taco Hemingwaya. Pojawiła się w najmniej spodziewanym miejscu

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway na Instagramie pochwalił się okładami nowych płyt, które pojawią się na przełomie sierpnia i września. Rapera wspiera jego dziewczyna, Iga Lis, która gości na okładce. 

Taco Hemingway w maju zapowiedział, że jeszcze w tym roku w lipcu ukażą się jego dwie nowe płyty. Gdy więc miesiąc się rozpoczął, zniecierpliwieni fani zaczęli dopytywać, kiedy wywiąże się z obietnicy.

Artysta początkowo nie odpowiadał wprost. Dopiero we wtorek przerwał milczenie przekazując dobrą i złą wiadomość. Zdradził, że w lipcu jego album się nie pojawi. Na jego premierę fani będą musieli poczekać kolejne tygodnie. Do sprzedaży trafią wówczas dwie płyty:

Na przełomie sierpnia i września będą dwa nowe albumy — poinformował Taco.

Taco Hemingway pochwalił się nowymi płytami. Iga Lis wspiera chłopaka

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Z okazji 30. urodzin zaprezentował singiel Michael Essien Birthday Partyktóry promuje krążek Europa. Kawałek powstał w zeszłym tygodniu i jak zdradził jego twórca, był sposobem na odetchnięcie od ciężkich tematów podejmowanych na jego drugiej płycie:

Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom.

W dalszej części wpisu Taco tłumaczy, dlaczego dwa projekty pojawią się oddzielnie:

Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi / słuchaczce decyzję, który zechce zakupić. “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie.

View this post on Instagram

Sam nie wiem jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu jak grom z jasnego nieba naszła mnie ochota na zrobienie prostej urodzinowej piosenki. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę o tytule “EUROPA”. Album powstawał symultanicznie z “JARMARKIEM” i tak też będzie wydany. Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom. Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi / słuchaczce decyzję, który zechce zakupić. “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie. Z późnoletnimi pozdrowieniami, Filip

A post shared by tacohemingway (@tacohemingway) on

Hemingway nie tylko wypowiedział się na temat płyt, ale także pokazał ich okładki. Okazuje się, że na pierwszej stronie Jarmarku pojawia się Iga Lis, która znajduje się w nieoczekiwanym miejscu. Pozuje wśród przechodniów.  Ubrana w żółtą sukienkę, wyraźnie wyróżnia się z tłumu.

Nowa piosenka Taco poniżej.


Iga Lis na okładce płyty Taco Hemingwaya

Iga Lis na okładce płyty Taco Hemingwaya

Iga Lis na okładce płyty Taco Hemingwaya

Iga Lis na okładce płyty Taco Hemingwaya

Taco Hemingway pokazał okładkę nowej płyty

Taco Hemingway pokazał okładkę nowej płyty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×