Córki Pauli Tumali doczekały się własnych sztucznych rzęs! Jeszcze nie mają roku, a już dyktują trendy

Paula Tumala z córkami

Paula Tumala z córkami

Paula Tumala pochwaliła się swoim wielkim sukcesem. Jej córeczki nie skończyły jeszcze roku, a już mają własne sztuczne rzęsy. Modelka jest bardzo podekscytowana.  

Paula Tumala to modelka, które wielką sławę zdobyła, występując w teledyskach Cleo i Donatana. Jednak w tym roku w jej życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja. Gwiazda po raz pierwszy została mamą. Na świecie powitała bliźniaczki, które otrzymały imiona Anastazja i Nadia. Są one owocem związku z jej partnerem, łódzkim biznesmenem – Karolem. Pojawienie się dzieci zdecydowanie wywróciło jej świat do góry nogami. W wychowywaniu córek może jednak liczyć na wsparcie swoich najbliższych.

Paula na kilka miesięcy usunęła się z życia publicznego. Swoją aktywność przeniosła do internetu. Rozwinęła profil na Instagramie, który stał się źródłem inspiracji dla innych młodych mam. Po kwarantannie, której wiosną poddany był cały kraj, modelka znowu zaczęła pojawiać się na salonach. Dziewczynki były już na tyle duże, że ze spokojem mogły zostać pod opieką taty i babci.

Gwiazda coraz częściej pokazywała się na branżowych imprezach i udzielała wywiadów. Chętnie opowiadała nie tylko o zawodowych projektach, ale także o swoich małych córeczkach. Dzisiaj w sieci pochwaliła się swoim nowym sukcesem.

Sztuczne rzęsy Pauli Tumali nazwane na cześć córek

Nadia i Anastazja zdecydowanie są oczkiem w głowie swojej mamy. To od kilku miesięcy wokół nich kręci się jej życie. Modelka jednak nie zamierzała rezygnować z obowiązków zawodowych i cały czas pracowała nad bardzo ważnym projektem. Dzisiaj swoją wielką premierę mają stworzone przez nią sztuczne rzęsy, które nazwała na cześć córeczek. Bliźniaczki doczekały się własnych modeli. Zanim jednak będą miały okazję osobiście je przetestować minie trochę czasu.

Wszystkim dumna mama pochwaliła się w sieci.

Już są. Rzęsy by Paula Tumala! Rzęsy do Każdej z nas.

View this post on Instagram

Już zą❤️ Rzęsy by Paula Tumala! Rzęsy do Każdej z nas ❤️ Transparentny eyeliner! NOWOŚĆ 🥰 Dla osób nie lubiących mocnego efektu eyelinera 🥰 Eyeliner został specjalnie stworzony dla marki Marshall Lashes! Jest on o wiele mocniejszy niż jego bracia dostępne na rynku. 🤓 A dla osób pragnących mocniejszego efektu polecamy czarny eyeliner! Rzęsy dopracowane tak abyśmy mogły cieszyć się efektem przez cały dzień!🥳 #marshalllashes #paulatumala #rzęsypaulatumala

A post shared by Marshall Lashes (@marshalllashes) on

O nowym projekcie Paula opowiedziała na swoim Instastory.

Niespodzianka jest taka, że przede wszystkim nazywają się tak, jak moje córeczki, czyli Nadia i Anastazja. Oczywiście moim imieniem Paula. Są trzy rodzaje w dwóch wersjach.

W jej głosie słychać było, że jest niezwykle podekscytowana premierą rzęs. Gratulujemy Pauli jej wielkiego sukcesu.


Paula Tumala sztuczne rzęsy

Paula Tumala sztuczne rzęsy

Paula Tumala o sztucznych rzęsach

Paula Tumala o sztucznych rzęsach

Paula Tumala o sztucznych rzęsach

Paula Tumala o sztucznych rzęsach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×