Sylwester 2021 w Polsacie. Gwiazdy i prowadzący. Kto wystąpi? Znamy listę artystów

Sylwester z Polsatem 2021

Sylwester z Polsatem 2021

Przygotowania do Sylwestra Szczęścia z Polsatem trwają w najlepsze. Wiemy, gdzie się odbędzie oraz jakie gwiazdy wystąpią. Poznajcie szczegóły.

Sylwester z Polsatem to jedna z największych imprez muzycznych w kraju. Wydarzenie organizowane jest przez stację od 2006 roku. Co kilka lat zmienia się jego nazwa. Na początku była to Sylwestrowa Moc Przebojów, jednak w 2014 postanowiono ją zmienić na Sylwestrowy Rejs Przebojów. W kolejnym roku wrócono do pierwotnej nazwy, która właśnie ponownie została zmieniona. Tym razem imprezę nazwano Sylwestrem Szczęścia.

Sylwester Szczęścia z Polsatem 2021. Gdzie? Kto poprowadzi?

W związku z pandemią koronawirusa i licznymi obostrzeniami, wydarzenie rok temu stanęło pod wielkim znakiem zapytania. Stacje telewizyjne na początku wycofały się z organizowania imprezy. Ostatecznie jednak zarówno TVP, jak i Polsat, zdecydowały, że coroczne świętowanie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Ta decyzja opłaciła się, gdyż Polsat zanotował ponad milionowy wzrost widzów, względem poprzedniego roku.

Ogromne widowisko co roku organizowane jest w największych miastach w całej Polsce m.in. w: Warszawie, Krakowie, Gdyni czy Katowicach. Tegoroczny Sylwester Szczęścia odbędzie się Stadionie Śląskim w Chorzowie. Pozą zgromadzoną pod sceną publicznością, świętować będą mogli przede wszystkim widzowie. Tym razem imprezę poprowadzą Karolina Gilon oraz Krzysztof Ibisz.

Sylwester Szczęścia z Polsatem 2021. Kto wystąpi?

Dla artystów na całym świecie Sylwester to pracowita noc. Gwiazdy muszą wtedy zapomnieć o zabawie, gdyż kilkukrotnie wychodzą na scenę, by występować przed milionową widownią. Nic więc dziwnego, że są należycie wynagradzani. Co roku mówi się o rekordowych honorariach, które otrzymują. Najwięcej życzą sobie: Edyta Górniak, Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenon Martyniuk. Stacje biją się o nazwiska, proponując horrendalne stawki. Tym bardziej zaradnym, udaje się obskoczyć nawet kilka imprez jednego wieczoru.

Podczas tegorocznej zabawy sylwestrowej w Chorzowie pojawią się największe gwiazdy. Na scenie zobaczymy m.in.: Cleo, Beatę Kozidrak i Bajm, Dawida Kwiatkowskiego, Ewelinę Lisowską czy Pawła Domagałę. Nie zabraknie również zagranicznych gwiazd. Póki co ogłoszono, że na Sylwestrze Szczęścia wystąpi znany z hitu Pump it up! Danzel oraz zachodnioniemiecka grupa muzyczna Boney M., która wylansowała takie przeboje jak Rivers of Babylon czy Rasputin.

Co ciekawe na scenie pojawią się również Lenka Klimentova oraz Rafał Maserak, którzy zaprezentują pokaz tańca. Impreza rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:00.

Będziecie oglądać?


Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Cleo - Opole 2021

Cleo - Opole 2021

Ewelina Lisowska — Sylwester 2015 r.

Ewelina Lisowska — Sylwester 2015 r.

Komentarze

 • Cleopatria pisze:

  nie Cleo 😏

 • Zenek pisze:

  Ino nie Cleo masakra!!!!

 • Gość pisze:

  O matko!! psychiczna Gorniak nie chalturzy dla TVPIS ???

  • Sandra pisze:

   Ona już dostała za chałturę dla żołnierzy w podziekowaniu za ich trud tyle hajsu, że nie musi robić przez pół roku.

  • ANDRZEJ, NA PLUS pisze:

   JEDYNYM PLUSEM KOLABORACJI PIS Z PANIĄ DURNIAK JEST TO, ŻE CORAZ CZĘŚCIEJ SŁYSZĘ OD ZATWARDZIAŁYCH WYBORCÓW PIS, ŻE JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZAGŁOSUJĄ NA PIS, SKORO PIS PROMUJE I NAGRADZA TĄ SZKODLIWĄ PANIĄ.

 • Gość pisze:

  Taki live same najlesze towary nawet stara się skusiła na mlny za 5minut roboty oby nie miała jak baba z kalisza za brak obiadu upadku ź wieźowca na merca bo sąd uniewinni a ona nie bedzie niczego pamiętała nawet sylwestra marzeń i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×