Sylwester: Odlotowe kreacje Michała Szpaka. Najodważniejszą miał w roku swojego debiutu. Tym razem przygotował coś ekstra

Michał Szpak – sylwestrowe kreacje

Michał Szpak – sylwestrowe kreacje

Michał Szpak na sylwestrze. Gwiazdor uwielbia zaskakiwać swoimi kreacjami. Nie inaczej jest podczas sylwestra. Za każdym razem, gdy występuje, wybiera stroje, które powstają specjalnie z myślą o jego występie. Czym zaskoczył nas w ostatnich latach?

Michał Szpak zaliczany jest do grona najbarwniejszych wokalistów polskiej sceny muzycznej. Karierę rozpoczął od udziału w programie X-Factor. To wtedy zaprezentował swoją wersję przeboju Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Fani produkcji, słysząc pierwsze frazy, dostawali gęsiej skórki. Od pierwszego odcinka jego los był przesądzony i wszyscy przypisywali mu sukces.

Wokalista ma już ugruntowaną pozycję w świecie muzyki i wierną grupę fanów w Polsce i za granicą. Popularność oraz niepowtarzalny talent pozwoliły mu znaleźć się w gronie jurorów programu The Voice of Poland. Wielu młodych artystów chce trafić do jego drużyny, aby szkolić się pod okiem jednego z najwybitniejszych muzyków. To on stał się autorem sukcesu zwyciężczyni ósmego sezonu show – Marty Gałuszewskiej oraz Krystiana Ochmana, który wygrał 11. edycję.

Jakie plany na Sylwestra 2020 ma Michał Szpak?

Michał Szpak dotychczas regularnie koncertował. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jakie ma plany na Sylwestra w tym roku:

Z tego, co wiem, to pojawiły się propozycje wzięcia udziału w Sylwestrze. W związku z tym wyczekujmy tego momentu i wyczekujmy tej wspaniałej nocy. […] Będzie show!

Zdradził, że w nadchodzący rok planuje wejść z przytupem:

Absolutnie, jak w każdy, chociaż przytup nie oznacza nigdy sukcesu. Najważniejsze jest to, żeby dobrze się czuć. Żeby spędzić ten czas z rodziną, albo po prostu z przyjaciółmi.

W tym roku Michał zaśpiewa podczas sylwestra z Polsatem. Wiemy już, że zaskoczy szałową fryzurą, którą pokazujemy tutaj.

A jak gwiazdor wyglądał w poprzednich latach?

Michał Szpak Sylwester 2020

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat – Michał Szpak

Michał Szpak podczas sylwestra 2020, który odbył się w studiu Polsatu, zaprezentował się w dwóch kreacjach. Pierwszą były szerokie spodnie, buty na obcasie i srebrna kurtka. Gwiazdor wjechał na scenę na pianinie i wykonał swój eurowizyjny hit Color of your life. Drugą stylizacją był garnitur, spod którego zmysłowo prześwitywał tors wokalisty. Zdjęcia w galerii.

Michał Szpak Sylwester 2019

Michał Szpak, Sylwestrowa Moc Przebojów, 2019 rok

Michał Szpak, Sylwestrowa Moc Przebojów, 2019 rok

Michał Szpak w ubiegłym roku wystąpił w trzech stylizacjach. Na ściance zaprezentował ciemny kombinezon z naszywkami w kształcie gwiazd, który zestawił z białymi, ciężkimi butami na obcasie.

Michał Szpak, Sylwester 2019 rok

Michał Szpak, Sylwester 2019 rok

Na scenie jednak postanowił zrobić jednak większe show. Jego dwie kreacje od razu przykuły uwagę widzów. Było elegancko i spektakularnie.

W materiale, z którego wykonany został rudy kombinezon z dwoma rzędami guzików, znalazły się drobinki brokatu, które przez cały występ mieniły się w świetle reflektorów. Od bioder zaczynały się szerokie dzwony z plisami.

Michał Szpak, Sylwester 2019 rok

Michał Szpak, Sylwester 2019 rok

Najbardziej spektakularnie prezentował się w skórzanym kombinezonie i białej koszuli z efektownym kołnierzem. Do rękawów przymocowane zostały czarne skrzydła, które w trakcie koncertu muzyk kilkukrotnie rozkładał. Tego wieczoru wyglądał, jak czarno-biały ptak estrady.

Michał Szpak podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2017

Michał Szpak, Sylwester Marzeń z Dwójką 2017

Michał Szpak, Sylwester Marzeń z Dwójką 2017

Michał Szpak podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w 2017 roku dał popis swoim wokalnym umiejętnościom. Pojawił się nie tylko sam, ale i w towarzystwie Maryli Rodowicz oraz Marty Gałuszewskiej, która wygrała 8. edycję The Voice of Poland.

Wokalista tego wieczoru zaprezentował dwie stylizacje. Na ściance i podczas koncertu z Marylą, pojawił się w długim białym płaszczu przewiązanym w pasie, który połączył z długimi dzwonami i koszulą. Na scenie błyszczał, jak najjaśniejsza gwiazda.

Michał Szpak, Sylwester 2017 rok

Michał Szpak, Sylwester 2017 rok

Podczas występu z Martą gwiazdy postawiły na czerń. Michał zachwycał efektowną peleryną, która przypominała marynarkę zapiętą na czarnej, koszulce, a szeroki, skórzany pas podkreślił talię.

Największe wrażenie zrobiły jednak spodnie. Michał Szpak uwielbia dzwony, czemu co i rusz daje wyraz na scenie. Dół tej części garderoby robił fenomenalne wrażenie. Szerokie nogawki z falbanami przykuwały uwagę widzów.

Michał Szpak – Sylwester Marzeń z Dwójką 2012 rok

Michał Szpak, Sylwester 2012 rok

Michał Szpak, Sylwester 2012 rok

Michał Szpak podczas Sylwestra z Dwójką w 2012 roku wykonał utwór I’m so excited, który jest międzynarodowym przebojem zespołu The Pointer Sister. Oprócz tego zaśpiewał utwór Czesława NiemenaDziwny jest ten świat.

Tego wieczoru wokalista wystąpił w dwóch kreacjach. W pierwszej połączył ze sobą biel i czerń. Białą marynarkę z szerokimi bufkami na rękawach zestawił z czarnymi, skórzanymi spodniami. Stylizację uzupełnił butami na wysokim obcasie. Nie zabrakło również efektownych dodatków. Duży pierścień z daleka przykuwał uwagę.

Podczas drugiego wyjścia na scenę postawił na odważniejszy look. W cekinowym kombinezonie brylował na scenie. Górna część z efektowną siateczką eksponowała część torsu. To zdecydowanie najodważniejsze wcielenie artysty w historii sylwestrowych występów.

Michał Szpak - Sylwester z Dwójką 2012 rok

Michał Szpak – Sylwester z Dwójką 2012 rok

Która ze stylizacji najbardziej przypadła Wam do gustu?


Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×