Sylwester 2021 TVP. Kajra i Sławomir otworzyli imprezę, a tłum oszalał. Kreacja gwiazdy pokazała wszystkie atuty jej figury

Sywester 2021 TVP. Kajra i Sławomir

Sywester 2021 TVP. Kajra i Sławomir

Sylwester TVP 2021. Publiczność pod sceną i przed telewizorami rozgrzali do czerwoności Kajra i Sławomir. Jak wyglądali? Zobaczcie zdjęcia i relację z ich występu w Zakopanem.

Kajra i Sławomir z przytupem weszli do świata show-biznesu. Małżonkowie stworzyli sceniczny duet, który z miejsca podbił serca fanów. Szturmem zdobyli polską scenę muzyczną, a drogę do sławy zdecydowanie otworzyła im piosenka Miłość w Zakopanem. Nic więc dziwnego, że tego przeboju nie mogło zabraknąć podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, który w tym roku ponownie odbył się u podnóża Tatr.

W 2018 roku ten duet dokonał wręcz niemożliwego i wystąpił podczas dwóch koncertów sylwestrowych. Małżonkowie pojawili się zarówno na scenie imprezy organizowanej przez TVP, by później wsiąść do helikoptera i tuż przed północą zaśpiewać dla widzów Polsatu.

Bardzo oboje przeżyliśmy sylwestrową noc, kiedy graliśmy dwie imprezy telewizyjne jednocześnie. To był wyczyn logistyczny i wspierały nas helikoptery – mówił w rozmowie z Polsat.pl.

W tym roku nie mieli zamiaru nigdzie podróżować i swoim występem uświetnili koncert emitowany przez Telewizję Publiczną.

Sylwester 2021 TVP. Kajra i Sławomir – występ i stylizacja

Kajra i Sławomir to jeden z najbardziej energetycznych muzycznych duetów. Zakochani na scenie zawsze dają z siebie wszystko i tak też było tym razem. Gdy w Zakopanem rozbrzmiały pierwsze nuty ich wielkiego przeboju publiczność natychmiast poderwała się do tańca. W Zakopanem rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo i zapewne tak też było wielu polskich domach, gdzie widzowie bawili się do transmisji TVP.

Małżonkowie otworzyli imprezę TVP swoim wielkim przebojem Miłość w Zakopanem. Kajra, jak zwykle nie zawiodła jeżeli chodzi o sceniczną kreację. Jej stylizacja to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Podkreśliła ona wszystkie atuty figury wokalistki. Miała na sobie krótką białą mini, podkreślającą zgrabne nogi. Doczepiony był do niej dłuższy tren wykończony połyskującym  materiałem. Talię podkreślił ozdobny pasek, a biust uwydatnił głęboki dekolt. Sławomir prezentował się równie elegancko w białej marynarce i szarych spodniach.

Podczas kolejnego wejścia na scenę artystka założyła niemalże identyczną kreację tym razem w złotym kolorze.

Zdjęcia z występów Kajry i Sławomira zobaczycie w naszej galerii.


Kajra i Sławomir - sylwester 2021 TVP

Kajra i Sławomir - sylwester 2021 TVP

Kajra i Sławomir - sylwester 2021 TVP

Kajra i Sławomir - sylwester 2021 TVP

Kajra i Sławomir - sylwester 2021 TVP

Kajra i Sławomir - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×