Sylwester 2021 Polsat. Kreacje gwiazd. Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Ewelina Lisowska, Kozidrak…

Sylwester 2021 Polsat. Stylizacje

Sylwester 2021 Polsat. Stylizacje

Sylwester 2021 Polsat. Na scenie pojawili się: Beata Kozidrak, Michał Szpak, Cleo, Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska i wielu innych. Jak wyglądały gwiazdy. Zobaczcie galerię zdjęć z wydarzenia.

Sylwester to jedna z najważniejszych nocy w roku. Tego dnia nie brakuje hucznych imprez, a jedną z największych jest Sylwestrowa Moc Przebojów organizowana przez stację Polsat. W zeszłym roku ze względu na pandemię po raz pierwszy nie zorganizowano imprezy w plenerze. Gwiazdy pierwszy raz pojawiły się podczas koncertu w studiu. Nie zabrakło jednak największych sław, artystycznych doznań i wielu emocji. W tym roku zdecydowano się na zorganizowanie koncertu z rozmachem.

Sylwestrowa Moc Przebojów w tym roku miała miejsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Koncert na żywo rozpoczął się punktualnie o godzinie 20.00. Na scenie nie zabrakło największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Kto wystąpił podczas koncertu na Polsacie? Jak wyglądały gwiazdy?

Sylwester 2021 Polsat. Kreacje gwiazd

W tym roku widzowie przed telewizorami będą musieli wybierać spośród dwóch konkurencyjnych imprez. Swoje koncerty 31 grudnia zorganizowało TVP i Polsat. Każda stacja starała się przyciągnąć jak największą liczbę fanów, zapraszając do występów najbardziej znane nazwiska polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Na pięknie przygotowanym na tę okazję Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie odbywa się Sylwestrowa Moc Przebojów, zaśpiewali: Bajm, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Gromee, Cleo, Paweł Domagała, Ewelina Lisowska, Enej czy Michał Szpak. Stacja zaprosiła także zagraniczne gwiazdy, które tę jedną noc spędzą z polskimi fanami, wśród nich są: Danzel, Dr Alban, Liz Mitchell (Boney M), Akcent, Minelli, Olivia Adams.

Imprezę poprowadzili najbardziej doświadczeni w tym temacie: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut. Oprócz nich na scenie w roli konferansjerów pojawili się także: Karolina Gilon, Ilona KrawczyńskaPatryk CebulskiMarcelina ZawadzkaWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski Izabela Janachowska.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd. Zapraszamy do zaglądania tutaj, co jakiś czas, ponieważ wszystko jest aktualizowane na bieżąco.


Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska - sylwester 2021 Polsat

Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska - sylwester 2021 Polsat

Adam Zdrójkowski, Karolina Gilon - sylwester 2021 Polsat

Adam Zdrójkowski, Karolina Gilon - sylwester 2021 Polsat

Ewelina Lisowska - sylwester Polsat 2021

Ewelina Lisowska - sylwester Polsat 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×