Gwiazdy chwalą się dziećmi w świątecznych ubrankach. Rewia mody przed Bożym Narodzeniem

Świąteczne stylizacje gwiazd

Świąteczne stylizacje gwiazd

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Gwiazdy już od dawna przygotowują się do tego wyjątkowego dnia, serwując fanom klimatyczne zdjęcia. Tylko zobaczcie, jak uroczo wyglądają z dziećmi w świątecznych stylizacjach

Święta to cudowny czas, w którym niemal każdy stara się celebrować rodzinne chwile. Oprócz przystrajania choinki, czy pieczenia aromatycznych pierniczków, to w tym czasie rodzice najchętniej pozują z pociechami w świątecznych strojach.

Nadal do Polski wiele trendów przychodzi z zagranicy. Jednym z nich jest noszenie takich samych piżam przez rodziców i ich pociechy lub podobnych stylizacji. W Stanach Zjednoczonych ten zwyczaj cieszy się wielką popularnością. Kylie Jenner jest jedną z pierwszych artystek, która opublikowała zdjęcia z córeczką w piżamach nawiązujących do motywu z filmu Grinch.

Moda na wspólne sesje w świątecznych strojach przyjęła się również w Polsce. Wraz z początkiem grudnia wiele gwiazd opublikowało pierwsze zdjęcia z domowych pieleszy.

Gwiazdy z dziećmi w świątecznych przebraniach

W tym roku odliczanie do Bożego Narodzenia na Instagramie zaczęło się wyjątkowo szybko. Już pod koniec listopada mogliśmy oglądać pierwsze ozdoby świąteczne w domach gwiazd, a niektórzy, tak jak Anna Lewandowska, już wtedy ozdabiali choinki.

Długie grudniowe wieczory pachną pierniczkami oraz gorącą czekoladą, przez co stają się idealną okazją do wspólnego spędzania czasu i oglądania świątecznych filmów, np. Kevina samego w domu. Wiele gwiazd właśnie w taki sposób celebruje wolne wieczory.

Katarzyna Cichopek wychowuje dwoje dzieci: syna Adama i córkę Helenkę. Choć na razie nie chwali się świątecznymi dekoracjami, zadbała o to, aby w jej domu panował bożonarodzeniowy klimat.

Aktorka wspólnie z synem i resztą rodziny chętnie spędza wieczory przed telewizorem. Wspólnie oglądają filmy fantastyczne w świątecznych piżamkach. Choć nie możemy zobaczyć twarzy chłopca, na pewno jest szczęśliwy, że jego rodzina w taki sposób przygotowuje się do nadchodzącego okresu.

Te święta będą szczególnie wyjątkowe dla Małgorzaty Rozenek, która zaledwie kilka miesięcy temu powitała na świecie trzeciego synka, Henia. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym zaraz po przebudzeniu pozowała z maluchem przy choince w uroczych, siwych piżamach. Musimy przyznać, że dzidziuś Majdana jest przesłodki.

Sylwia Bomba również bardzo cieszy się z nadchodzących świąt i z tej okazji zabrała córeczkę, Antosię, na sesję. Gwiazda Gogglebox postawiła na ciepłą, dzianinową sukienkę i grube świąteczne skarpety. Dziewczynka ma na sobie czerwoną sukienkę w kratę z białym kołnierzykiem, a kucyki zdobią kokardki.

O świąteczne stylizacje zadbali również: Monika MrozowskaKaja BurneikaAnna LewandowskaAnia StarmachMaja HyżyPaula Tumala.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Maja Hyży z córeczką w świątecznych stylizacjach

Maja Hyży z córeczką w świątecznych stylizacjach

Paula Tumala z rodziną w świątecznych strojach

Paula Tumala z rodziną w świątecznych strojach

Anna Lewandowska w świątecznej stylizacji

Anna Lewandowska w świątecznej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×