Bradley Cooper złamał serce pięknej blondynce z Hollywood. Młodsza o 17 lat gwiazda w trakcie live’a ujawniła, jak bardzo ją zranił

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Suki Waterhouse rzuciła cień na byłego partnera. Bradley Cooper na długo zapamięta jej nową zaczepkę. Co wyjawiła młodsza od niego o 17 lat gwiazda?

Bradley Cooper to jeden z najbardziej znanych aktorów. Karierę rozpoczynał jeszcze pod koniec lat 90. Popularność przyniosło mu pojawienie się w jednym z odcinków kultowego Seksu w wielkim mieście. Darren Star, producent serialu HBO, dostrzegł wtedy w aktorze potencjał i zaangażował go do kolejnych produkcji. Już dwa lata później Bradley zadebiutował na dużym ekranie. Międzynarodową gwiazdą stał się jednak dopiero dzięki wcieleniu się w rolę Phila Wennecka w kasowym filmie komediowym Kac Vegas z 2009 roku.

W życiu prywatnym  miał wiele partnerek: w 2007 roku rozwiódł się z aktorką i tancerką Jennifer Esposito, a w latach 2015-2019 był związany z modelką Iriną Shayk, z którą ma córkę Leę De Seine (ur. 2017). W międzyczasie, między 2013 a 2015 rokiem, partnerką Bradleya była angielska aktorka i modelka Suki Waterhouse.

Media od początku wieszczyły im szybkie zakończenie związku m.in. ze względu na to, że dzieliło ich 17 lat. Niemniej jednak Suki się tym nie przejmowała i nawet przeprowadziła dla partnera do Los Angeles. Według nieoficjalnych informacji to właśnie gwiazdor Kac Vegas złamał dziewczynie serce, podejmując decyzję o szybkim zakończeniu związku.

Suki Waterhouse rzuca cień na związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała?

Dotychczas Suki milczała na temat związku z Bradleyem. Tym większe było zdziwienie, gdy wrzuciła na TikToka filmik, na którym zapozowała z flirtem, dodającym brodę. Wideo podpisała w sugestywny sposób:

Nie mogę uwierzyć, że pozwoliłam komuś, kto wygląda jak ja z tym filtrem, złamać mi serce.

Fani początkowo nie wiedzieli, o kogo chodzi. Jeden z nich w końcu napisał w komentarzu, że Suki ma na myśli Bradleya. Zadowolona aktorka „polajkowała” tę odpowiedź.

Przywołane wideo niestety zostało już usunięte. Czyżby Suki wystraszyła się reakcji Bradleya i mediów, które szybko podchwyciły temat? Przypomnijmy, że była partnerka Amerykanina również para się aktorstwem. Dużą sławę zyskała m.in. za sprawą występów w filmie Zbuntowana. Oglądaliście jeszcze jakieś filmy z jej udziałem?


Suki Waterhouse

Suki Waterhouse

Suki Waterhouse - British Fashion Awards 2018

Suki Waterhouse - British Fashion Awards 2018

Suki Waterhouse

Suki Waterhouse

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×