Janachowska z mężem dostali Srebrne Jabłko „Pani”. Z tej okazji Iza zaszalała z fryzurą

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska została wyróżniona z mężem w ważnym plebiscycie. Małżonkowie otrzymali Srebrne Jabłko. Jaką fryzurę miała Iza?

Izabela Janachowska to znana prezenterka i tancerka. Pierwsze kroki w tańcu stawiała już jako kilkuletnia dziewczynka, a w kolejnych latach reprezentowała nasz kraj w zawodach i mistrzostwach na europejskim i światowym poziomie. Ogólnopolską sławę zyskała jako trenerka w popularnym programie TVN-u Taniec z gwiazdami, w którym szkoliła m.in.: Radosława Majdana, Przemysława Saletę, Wojciecha Medyńskiego, Zbigniewa Urbańskiego oraz Pawła Stalińskiego.

W 2015 roku uruchomiła własnego bloga poświęconego tematyce weddingowej. Potem powtórnie nawiązała współpracę z TVN-em, prowadząc dla tej stacji programy, takie jak: I nie opuszczę cię aż do ślubu (2015–2019) i W czym do ślubu (2016–2020). Jej nietypowe zainteresowanie nie wzięło się znikąd. W 2014 roku spełniła swoje marzenia, wychodząc za mąż za starszego o 27 lat Krzysztofa Jabłońskiego. Ex-tancerka i milioner mają razem syna Christophera Alexandra (ur. 2019). W ubiegłym roku para spekulowała na temat drugiego dziecka.

Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch – Iza powiedziała magazynowi Viva.

Sam Krzysztof wtórował małżonce, mówiąc, że mógłby mieć nawet trójkę szkrabów.

Nie wykluczamy tego. Jak patrzę na Chrisa, to myślę, że w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłbym mieć – uzupełnił.

Lubiana przez fanów para została teraz wyróżniona w plebiscycie na Srebrne Jabłka. Które miejsce zajęła? Kto ich wyprzedził?

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński ze Srebrnym Jabłkiem

Iza dodała na Instagramie wspólne zdjęcia z Krzysztofem, na którym zapozowali ze Srebrnym Jabłkiem, wręczonym im w wyniku plebiscytu magazynu Pani. Czytelniczki czasopisma zdecydowały, że Jabłońskim przysługuje trzecie miejsce. Wyprzedzili ich tylko Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr (drugie miejsce) i Jerzy Stuhr Barbara Stuhr (pierwsze miejsce).

Kochani jesteśmy bardzo szczęśliwi i chcielibyśmy Wam podziękować, bo dzięki Waszym głosom w Plebiscycie na Srebrne Jabłka zdobyliśmy wspaniałe 3 miejsce. Do Jabłońskich to Jabłko pasuje idealnie. Gratulujemy zwycięzcom Jerzemu i Barbarze Stuhr oraz @maciej_stuhr@kach_blazejewska_dietetyk, którzy znaleźli się na 2 miejscu – Janachowska napisała w opisie albumu.

Wspólne zdjęcie małżeństwa z nowym trofeum zobaczycie poniżej. Iza z tej okazji postanowiła zaszaleć nieco z fryzurą. Włosy upięła w wysoki kok na czubku głowy, a na bok zaczesała długą grzywkę.

W komentarzach posypały się głosy fanów zadowolonych ze zwycięstwa Jabłońskich:

  • Gratulacje.

  • Pięknie pani Izo.

  • Gratulacje, piękna nagroda i piękna para.

  • Gratulacje i życzę dalszych sukcesów.

Przypomnijmy, że czytelniczki głosują w plebiscycie na tę parę, której historia miłosna najbardziej się im spodobała. Czy Iza i Krzysztof zasłużyli na wyróżnienie?


Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×