Sławomir jest zazdrosny o Rafała Maseraka? W nowym wywiadzie nie pozostawił żadnych złudzeń. Już wcześniej dawał sygnały zaniepokojenia

Sławomir, Kajra i Rafał Maserak

Sławomir, Kajra i Rafał Maserak

Sławomir jest zazdrosny o żonę? Szczerze wypowiedział się o jej relacjach z tancerzem Rafałem Maserakiem. Co dokładnie powiedział?

Sławomir Zapała zaczynał karierę jako aktor. Widzowie mogli oglądać go w produkcjach, takich jak: Pod Mocnym Aniołem, 33. sceny z życia, Świat według Kiepskich. W 2014 roku wykreował postać sceniczną pod pseudonimem Sławomir. Od tego czasu nagrywa piosenki będące połączeniem muzyki tanecznej i rocka. Jego najbardziej znanym utworem jest Miłość w Zakopanem, który zdobył czterokrotny certyfikat diamentowej płyty. Bardzo dobrze sprzedały się też dwa albumy piosenkarza – The Greatest Hits The Best of.

W 2011 roku Zapała poślubił Magdalenę „Kajrę” Kajrowicz. Jego żona towarzyszy mu w tworzeniu przebojów. W 2015 roku kobieta prężyła się w bikini do teledysku Magiera,  co zapewniło debiutantom sukces. Na swoim koncie ma także epizody w filmach oraz serialach. W ubiegłym roku wzięła udział w dwunastej edycji show Taniec z Gwiazdami.

Kajra tańczyła w programie z Rafałem Maserakiem. Parze nie udało się wygrać formatu, ale zajęła zaszczytne drugie miejsce. Żona Sławomira do dziś ma kontakt z Rafałem.

Sławomir jest zazdrosny o Rafała Maseraka? Co powiedział?

Zarówno Sławomir, jak i Kajra często udzielają wywiadów. Teraz para odpowiedziała na kilka pytań dziennikowi Fakt. Mąż został zapytany o to, czy tańczy z żoną.

Kajra tańczy tylko z Maserakiem. Ze mną nie chce – powiedział.

Na szczęście, Zapała nie aż tak bardzo zazdrosny.

Pogodziłem się z tym. Zresztą sam chciałem tańczyć z Maserakiem i nawet raz mi się na imprezie udało. On bardzo dobrze prowadzi w tańcu. Gdzie mi tam do niego. Znam swoje miejsce w szeregu – dodał.

Także jego żona była obecna przy tej rozmowie.

Jak tańczyć, to tylko z Maserem – rzuciła w stronę dziennikarzy.

Co ciekawe, Sławomir już wcześniej był  zazdrosny o Rafała. Wiele miesięcy temu mówił o tym w rozmowie z Twoim Imperium. Bardzo się wtedy bał, że Kajra może z nim tańczyć.


Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra

Kajra i Rafał Maserak - Finał Tańca z Gwiazdami 12

Kajra i Rafał Maserak - Finał Tańca z Gwiazdami 12

Sławomir i Kajra - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Sławomir i Kajra - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×