Sławomir i Adam Zdrójkowski o szczepieniach. Mają podobne zdanie. Nie spodoba się to wielu Polakom

Kolejne gwiazdy wypowiedziały się ws. szczepień. Tym razem padło na Sławomira  i Adama Zdrójkowskiego. Co powiedzieli?

Na całym świecie trwa wyścig szczepień przeciwko koronawirusowi. Podano już łącznie 7,31 miliardów dawek preparatu. Pełną dawkę otrzymało przy tym 3,14 miliarda populacji planety. Oznacza to, że aż 40,2 proc. ludzi na całym świecie jest w pełni zaszczepionych.

Polska, jeśli chodzi o wskaźnik zaszczepionych obywateli, nieco odstaje od innych państw Unii Europejskiej. W pełni zaszczepionych jest 52,9 proc. Polaków. Łącznie podano naszym współobywatelom 39,5 mln dawek preparatu. Znacznie więcej zaszczepionych jest w krajach Europy Zachodniej i Północnej.

Większość gwiazd, z reguły, popiera szczepienia przeciwko koronawirusowi. Jest jednak pewna grupa ich przeciwników. Część z nich jest bardzo żarliwa w swoich poglądach. Do tego grona można zaliczyć diwę Edytę Górniak. Od wielu miesięcy przekonuje ona, że pandemia została wykreowana przez globalne elity. Mówiła m.in.:

Siedzi sobie paru gdzieś tam. Jakby tutaj skłócić ludzi? Najlepiej, jak odwrócą się ku sobie. Życie, aborcja w Polsce. W Ameryce naciśnijmy guzik „rasizm”. W maseczkach wdychamy własne spaliny. Są na świecie czerwone i czarne mrówki. Jak się da te mrówki do słoika, one wędrują swoimi ścieżkami. Jak potrząśnie ktoś tym słojem, te mrówki zaczynają się zabijać.

Przeciwne poglądy ma np. Joanna Racewicz. Dziennikarka zupełnie nie rozumie antyszczepionkowców.

 Nie rozumiem ludzi, którzy się nie szczepią. Nie rozumiem tych, którzy częstują np. doktora Tomasza Karaudę hejtem, nienawiścią, życzeniami śmierci tak gwałtownymi, że poprosił o ochronę. Takiego zacietrzewienia i takiego braku wyobraźni. Nie pojmuję – mówiła w rozmowie z naszym serwisem.

Głos w sprawie zabrali teraz Sławomir Adam Zdrójkowski. Mają zbliżone ze sobą opinie. Ich głos rozzłości część Polaków.

Sławomir i Adam Zdrójkowski o szczepieniach. Zaszczepili się?

Dziennik Fakt zapytał Sławomira i Adama, którzy wybierają się po świętach na narty, o to, co myślą o konieczności posiadania certyfikatów covidowych w części państw alpejskich.

Po sylwestrze mamy moment oddechu. Wyłączamy socjale (media społecznościowe) i mamy czas tylko dla dziecka i siebie. W tym roku planujemy poszusować. Może Kordianek też będzie chciał spróbować swoich sił. Zobaczymy jeszcze, gdzie ostatecznie się udamy. Oboje z Kajrą jesteśmy zaszczepieni, mamy paszporty covidowe – wyznał dziennikarzom Sławomir.

Jak widać, Sławomirowi nie są straszne obostrzenia wymierzone w osoby niezaszczepione. Podobną opcję reprezentuje Adam. Uważa on, że trzeba się dostosować pod prawo innych krajów.

Każdy kraj, gdzie jest jest lodowiec i gdzie zimą zjeżdża mnóstwo turystów z całej Europy, ma swoje ustalenia i trzeba się do nich dostosować. Ja mogę jechać, dla mnie nie ma żadnych przeszkód – powiedział Adam.

Zgadzacie się ze Sławomirem i Adamem? Właściwie to trudno z nimi polemizować. Jeśli ktoś nie chce się szczepić, to zawsze może spędzić wakacje w kraju, który tego nie wymaga.


Sławomir i Kajra - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Sławomir i Kajra - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Adam Zdrójkowski - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Adam Zdrójkowski - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Sławomir i Kajra - Sopot 2021, dzień drugi

Sławomir i Kajra - Sopot 2021, dzień drugi

Komentarze

 • Pradawny Bóg Ra pisze:

  Moi znajomi poszczepili się tą substancją chemiczną o nieznanym składzie .
  No i teraz zaczynają padać .Nikt z tych tępaków nie umie połączyć 1 z 2 .
  Jest to znamię bestii opisane w apokalipsie .
  Z tego co wiem na 1000 zmarłych zaszprycowanych 984 idzie do piekła .

 • Gość pisze:

  Nie ma się czym chwalić.

 • Boryna pisze:

  Trudno zrozumieć że oni to reklamują.To tak jak bym powiedział, publiczne z kim sypiam,a z kim jadam śniadanie w łóżku.

 • Gośćjxd pisze:

  Matematyka jest prosta. Tylko nieco ponad połowie Polaków nie podoba się postawa tych panów. Połowa to normalni ludzie, którzy pewnie się zaszczepia jak preparat stanie się szczepionką.

 • Gość pisze:

  Bo szczepienia to dobrodziejstwo rozwoju cywilizacyjnego , z którego inteligentni korzystają a pseudointeligenci odmawiają. No i ich wybór, jak się będą dusić to tlenu też niech odmawiają !

  • Gość pisze:

   Jesli nalezysz do inteligentnych to czemu najwieksze epidemia i nowe odmiany wybuchaja tam gdzie najwiecej szczepionych.B.Gates zaciera rece i liczy kase majac tskich kretynow jak ty

 • Gość pisze:

  Po co o tym pisać kto się zaszczepil a kto nie. Szczepienie nie jest obowiązkowe i nikomu nic do tego

  • Zaszczepiona pisze:

   Taka jesteś mądra? Przez takie egoistki jak ty nigdy nie wyjdziemy z tej pandemii. Ja nie wierzę celebrytkom i szarlatanom, tylko lekarzom i badaniom naukowym.

 • Gość pisze:

  No i super😁głos rozsądku 😊.

 • Gość pisze:

  Ciesze sie ze sa zaszczepieni.
  Tez jestem.

  • Gość pisze:

   Ja też. Natomiast dziwi mnie fakt, że służby nie zablokowały instagramów Górniak i Kołakowskiej i nie przysoliły im kar pieniężnych za ustawiczne działanie na szkodę zdrowia publicznego w Polsce. To one wyhodowały antyszczepionkowców.

  • Alfonsa pisze:

   I co że jesteś zaszczepiony?A przeciw wściekliźnie też szczepiłeś się?

  • Pradawny Bóg Ra pisze:

   Wam powinno się pożądnie przysolić karę finansową za przymuszanie do eksperymentu medycznego .Żaden tzw producent za powikłania nie bieże odpowiedzialności. Ani też inni naganiacze i dilerzy .Jak coś złego zacznie się z tobą dziać zostajesz sam na placu boju .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×