Marta Krupa lata temu próbowała zawojować polski showbiznes. Efekt był marny. Jak wygląda teraz i czym się zajmuje?

Marta Krupa w Tańcu z gwiazdami

Marta Krupa w Tańcu z gwiazdami

Marta Andretti odwiedziła rodzinę w Kalifornii. Podzieliła się zdjęciami, między innymi z Ashą. Jak obecnie wygląda młodsza siostra Joanny Krupy, która występowała w 13. edycji Tańca z gwiazdami w TVN? Czym się zajmuje?

Joanna Krupa ma siostrę Martę, która jakiś czas temu próbowała zaistnieć w show-biznesie. Wzięła udział razem z modelką w reality show The Real Housewives of Miami, wystąpiła w 13. edycji polskiej wersji Tańca z gwiazdami i pojawiła się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Już nie bryluje jednak na branżowych imprezach.

Dlaczego Marta Krupa zrezygnowała z kariery?

Okazuje się, że Marta zrezygnowała z medialnej kariery, o czym poinformowała Joanna Krupa w rozmowie z Jastrząb Post:

Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie, co robiliśmy razem w Miami – mówiła modelka.

W 2017 roku Marta Krupa wyszła za mąż za Marco Andrettiego, który miał wpływ na jej decyzję o pożegnaniu się z show-biznesem:

To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, żeby ona w tej branży była i tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci – podkreślała Joanna.

11 grudnia ubiegłego roku Marta podzieliła się jednak przykrą wiadomością. Poinformowała, że jej trwające prawie 4 lata małżeństwo zakończyło się:

Dostawałam bardzo dużo wiadomości, dlatego poczułam, że nadszedł czas na oficjalne oświadczenie, abyśmy oboje mogli pójść dalej. Marco i ja rozstaliśmy się. To była nasza wspólna decyzja. Uznaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to w sposób cywilizowany i z szacunkiem. Marco życzę jak najlepiej. Dziękuję za zrozumienie.

Joanna i Marta nie ukrywały nigdy, że łączy je głęboka relacja. Nic dziwnego, że często się odwiedzają. Młodsza z sióstr właśnie przebywa w Kalifornii.

Jak obecnie wygląda siostra Joanny Krupy?

Marta Andretti postanowiła odwiedzić siostrzenicę w Kalifornii. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie Ashy z ciocią. Widać, że świetnie się razem bawią. Uśmiech córki Joanny Krupy nie pozostawia wątpliwości. Widać także, że i młodsza siostra modelki doszła do siebie po rozstaniu z mężem. Nawet w sportowym, domowym wydaniu wygląda świetnie. A czym się zajmuje? Skupia się na rozwoju duchowym.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Marta Andretti i Asha

Marta Andretti i Asha

Marta Andretti na nowym zdjęciu

Marta Andretti na nowym zdjęciu

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×