Selena Gomez bez retuszu. Pokazała swoje nieidealne ciało. Fani biją brawa za odwagę

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez wzięła udział w nowej kampanii reklamowej i zaprezentowała swoje ciało bez retuszu. Internauci są zachwyceni i gratulują jej odwagi.

Selena Gomez bardzo szybko zyskała ogólnoświatową sławę. Już jako nastolatka występowała w filmach Disneya. To otworzyło jej drzwi do kariery. Zaczęła się pojawiać w mniejszych i większych produkcjach, a także tworzyć piosenki — wydała cztery albumy solowe.

Chociaż gwiazda przez lata nosiła ciemne włosy, niedawno zaskoczyła odważną zmianą. Jakiś czas temu na jej głowie zagościł platynowy odcień blondu. Decyzja Seleny podzieliła jej fanów. Gdy część pisze, że wygląda doskonale, są też tacy, którzy proszą, by wróciła do dawnej fryzury.

Zobacz też:J.Lo spotkała się z Gomez w blondzie. Po metamorfozie i bez filtrów jest nie do poznania

Selena Gomez w bikini. Pokazała zdjęcia bez retuszu

Piosenkarka nie narzeka na brak pracy. Nie tylko aktywnie działa w sieci, ale także co jakiś czas staje się bohaterką kampanii. Niedawno zgodziła się wziąć udział w kolejnym projekcie – reklamuje markę La’Mariette, którą prowadzi jej przyjaciółka. Selena Gomez nie tylko zaprezentowała się światu w stroju kąpielowym, ale także zrezygnowała z retuszu. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało. Gwiazda nie ukrywa, że jest z niego dumna:

Jestem tak wdzięczna, że mogę świętować starania moich przyjaciół. Moja współpraca z La’Mariette ukazuje się dzisiaj! To, co kocham w tej marce, to to, że celebruje kobiety, które kochają swoje ciało bezwarunkowo, dodając im wdzięku, na który zasługują. Mam nadzieję, że kochacie to tak samo jak ja.

Z kolei na profilu marki opublikowano zdjęcia, na których piosenkarka pojawia się m.in. bikini. Widać jej sylwetkę w pełnej okazałości.

Internauci są zachwyceni tym projektem. Uważają, że Selena Gomez nawet bez retuszu prezentuje się doskonale:

  • Podziwiam Cię za to, że masz odwagę pokazać, jaka jesteś. Świetne zdjęcia.
  • Wyglądasz przepięknie. Mam nadzieję, że znane osoby wezmą z Ciebie przykład.
  • Jesteś taka piękna. Bardzo mi się podoba ta sesja. Brawo za promowanie naturalnego piękna.

Trzeba przyznać, że piosenkarka wygląda świetnie.


Selena Gomez w bikini. Pokazała zdjęcia bez retuszu

Selena Gomez w bikini. Pokazała zdjęcia bez retuszu

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez w bikini. Pokazała zdjęcia bez retuszu

Selena Gomez w bikini. Pokazała zdjęcia bez retuszu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×