Selena Gomez zmieniła fryzurę. Długie włosy to już przeszłość. Po drastycznym cięciu zachwytom nie ma końca

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez kolejny raz zmieniła fryzurę. Tym razem postawiła na popularne cięcie, które podkreśliło jej urodę. Zobacz, jak bardzo zmieniła się gwiazda pop.

Selena Gomez należy do tych kobiet, które stawiają na zmianę. Piosenkarka najchętniej metamorfozie poddaje swoje włosy. Jak sama twierdzi – uwielbia eksperymentować z wyglądem i świetnie się przy tym bawi. Mogliśmy ją już zobaczyć w różnych wydaniach — była blondynką, szatynką i brunetką. Największą sensację wywołała, gdy zdecydowała się na obłędne loki. Teraz znów zdecydowała się na nową fryzurę. Postawiła na popularne ostatnio cięcie. Jaki jest efekt?

Selena Gomez zmieniła fryzurę

Piosenkarka od jakiegoś czasu nie pojawia się zbyt często w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak zaprezentowała się na TikToku, a było to związane z jej udziałem w serialu Only Murders in the Building. Gdy widzowie zobaczyli Selenę, to przestali się skupiać na tym co mówi, ponieważ ich uwagę koncentrowała się na nowej fryzurze.

@selenagomez

Only Murders in the Building watch party 10/19 6:00pm PST!

♬ original sound – Selena Gomez

Internauci  początkowo byli w szoku, gdy zobaczyli, że gwiazda jest obcięta na boba, ale ostatecznie stwierdzili, że prezentuje się świetnie. Czujni fani od razu dostrzegli, ze artystka w bardzo podobnej fryzurze zaprezentowała się w 2017 roku na Met Gali.

Selena Gomez i The Weeknd na MET Gala 2017

Selena Gomez i The Weeknd na MET Gala 2017

Trzeba przyznać, że Selena Gomez w nowej fryzurze wygląda dojrzalej i elegancko. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu – komplementują odważne cięcie, zapewniając, że ich idolka wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek.

Sprawia wrażenie kobiety pewnej siebie – napisała jedna z obserwatorek.

Cięcie na boba wpisuje się w trendy. Na podobne uczesanie zdecydowały się ostatnio Kourtney Kardashian i Billie Eilish.

W naszej galerii możecie zobaczyć Selenę Gomez w różnych wydaniach. Który look pasował jej najbardziej?


Selena Gomez w bobie

Selena Gomez w bobie

Selena Gomez w bobie

Selena Gomez w bobie

Selena Gomez

Selena Gomez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×