Nowa fryzura i… nowa twarz. Selena Gomez zmieniła się nie do poznania. Ale metamorfoza!

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez nie przestaje zaskakiwać. Niedawno publicznie przyznała się do choroby psychicznej, rozliczyła z przeszłością na płycie, a teraz pokazała się na okładce magazynu całkowicie odmieniona. Trudno ją poznać. Jak wygląda?

Selena Gomez przez lata kariery w show-biznesie dorobiła się ogromnej fortuny, wielkiej popularności, ale także problemów, o których obecnie głośno mówi i się z nimi rozlicza w przestrzeni publicznej.

Jej najnowsza płyta, na której rozlicz się z przeszłością, zakup pięknego domu oraz to, że publicznie wyznała, iż cierpi na zaburzenia psychiczne, znane jako choroba afektywna dwubiegunowa i jest w trakcie terapii oraz już nie wstydzi się o tym mówić, to elementy budowy jej nowego ja. Pokazała się także w całkiem nowej odsłonie w kwietniowym numerze magazynu Interview. Trudno ja rozpoznać.

Selena Gomez w sesji dla Interview

Selena Gomez jest zupełnie nie do poznania z długimi warkoczami na kwietniowej okładce magazynu Interview, gdzie oprócz zmysłowej sesji zdjęciowej, udzieliła wywiady Amy Schumer.

Wygląda nieskazitelnie w cienko splecionych, super wysoko upiętych warkoczach, które kończą się na jej piersi. Fryzurę połączyła z obcisłą czarną koszulą z długim rękawem Balenciaga z dużym czerwonym X z przodu. Górę zestawiła z obcisłymi czarnymi legginsami Wolford i czarnymi skórzanymi botkami na platformie Vetements.

Na kolejnym ze zdjęć z sesji leży w czerwonym samochodzie sportowym w czarnej mini koszulce z kolekcji Morphew Collection z grafiką. Na innym siedzi w tym samym aucie, ale tym razem jej włosy są rozpuszczone i proste, a grzywka zasłaniała czoło. Ma na sobie ten sam top Balenciaga, co na okładce, ale tym razem zestawiony z mini spódniczką GCDS i tymi samymi czarnymi butami.

Cała sesja jest bardzo zmysłowa. Od seksownej koszulki bez rękawów ERL połączonej ze spodniami Balenciaga i agrafką Moschino Couture, aż do skąpego czarnego lateksowego kombinezonu z czerwonymi paskami od Marine Serre. Selena wygląda bardziej kobieco niż kiedykolwiek wcześniej, w sesji zdjęciowej autorstwa Mela Ottenberga.

Trzeba przyznać, że artystka wygląda jak nie ona. Trudno ja rozpoznać na tych fotografiach. Nie ma śladu grzecznej dziewczynki Disneya, a zmieniła się nie tylko jej fryzura, ale tez twarz. Czyżby ingerencja chirurgiczna?

Selena nie tylko świetnie wygląda w sesji zdjęciowej, ale udzieliła też świetnego wywiadu swojej przyjaciółce Amy Schumer. Magazyn dostępny jest już od jutra.


Selena Gomez - sesja dla Interview

Selena Gomez - sesja dla Interview

Selena Gomez - sesja dla Interview

Selena Gomez - sesja dla Interview

Selena Gomez - sesja dla Interview

Selena Gomez - sesja dla Interview

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×