Znowu to samo? Selena Gomez i Justin Bieber dopiero co do siebie wrócili i już się rozstali?!

Selena Gomez zerwała z Justinem Bieberem?

Selena Gomez zerwała z Justinem Bieberem?

Selena Gomez i Justin Bieber postanowili od siebie odpocząć

Selena Gomez i Justin Bieber znów wywinęli swoim fanom niezły numer.. Para postanowiła zrobić sobie przerwę i odłożyć swój romans na bok. Jak donosi E! News, nie dogadywali się ze sobą zbyt dobrze ostatnimi czasy. Kłótnia za kłótnią podgrzewały atmosferę, aż w końcu nie wytrzymali. Oboje postanowili zerwać ze sobą na jakiś czas. Na szczęście, nie permanentnie.

– Wrócą do siebie na sto procent, to zdecydowanie nie jest ich koniec. Po prostu potrzebują trochę czasu osobno – mówi źródło E! News

Decyzja o zrobieniu sobie przerwy od związku rzekomo padła w czasie, kiedy para nie spotykała się od tygodnia. Inne źródła podają, że Selena przebywa w Nowym Jorku od 28 lutego, czyli od dnia przed urodzinami Biebera. Musiało naprawdę nie być między nimi kolorowo, skoro zdecydowali się spędzić urodziny Justina osobno.

Oboje przyznali, że czują się przytłoczeni presją, która wywierana jest na nich przez związek publiczny. Mieli z tym problemy i chcą sprawdzić, czy czas osobno może sprawić, by ich więź będzie mocniejsza

Kiedy Selena odpoczywa od Justina, stara się naprawić swoje relacje z mamą. Kobieta nie jest zbyt zadowolona ze związku córki z Bieberem. Czy w takim razie będzie dobrym doradcą dla Gomez? Miejmy nadzieję, że tak i para wróci do siebie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Selena Gomez złożyła Justinowi Bieberowi oszczędne życzenia. Za to gwiazda nowego „Tańca z gwiazdami” totalnie odpłynęła!

Selena Gomez wpadła w szał! W popłochu wyczyściła swój profil na Instagramie!

Selena Gomez jest w ciąży?! Piosenkarka i Justin Bieber już wybrali imię dla dziecka!


Selena Gomez pokazała sutki

Selena Gomez pokazała sutki

Selena Gomez Instagram

Selena Gomez Instagram

Selena Gomez

Selena Gomez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×