Selena Gomez jak Britney Spears. Niepokojące zdjęcie gwiazdy z ogoloną głową obiegło media

Selena Gomez zgoliła włosy?

Selena Gomez zgoliła włosy?

Selena Gomez jest łysa? Fanka artystki udostępniła zdjęcie, na którym amerykańska gwiazda pozuje z ogoloną głową. Zagraniczne tabloidy porównują ją do Britney Spears. Co na to sama zainteresowana?

Selena Gomez z amerykańską telewizją związała się już jako mała dziewczynka, by kilka lat później zdobyć popularność na całym świecie. Została jedną z kluczowych gwiazd Disneya. W kolejnych latach dorobiła się ogromnej fortuny i problemów, które dopiero niedawno przestała ukrywać.

Piosenkarka na najnowszej płycie rozlicza się z przeszłością. W piosenkach na nowej produkcji Rare zdobyła się na kolejne, szczere wyznanie. Zdradziła, że cierpi na zaburzenia psychiczne, znane jako choroba afektywna dwubiegunowa. Jest w trakcie terapii, o której już nie wstydzi się mówić.

Selena Gomez jest łysa?

Selena Gomez regularnie udziela wywiadów, którym towarzyszą sesje zdjęciowe. Pojawiła się m.in. na okładce kwietniowego numeru magazynu Interview, na której pochwaliła się odważną metamorfozą. Włosy zaplotła w warkocze i wskoczyła w skórzane ubrania. W tym stylu nie przypominała grzecznej dziewczynki, idolki nastolatek.

Czyżby to był dopiero początek zmian w jej wizerunku? Fanka amerykańskiej artystki udostępniła zdjęcie, na którym Gomez pozuje w krótkich włosach. Te znajdują się tuż obok niej na podłodze. Wpis, który pojawił się na Twitterze, obiegł media na całym świecie. Odbił się szerokim echem w serwisach plotkarskich. Niektórzy zaczęli porównywać Selenę do Britney Spears, która w 2017 roku – w najtrudniejszym momencie swojego życia, zdobyła się na identyczny krok – ogoliła głowę na zero.

Post wzbudził w internautach mieszane uczucia. Jedni byli zachwyceni odważną zmianą, inni przerażeni:

  • Nawet w takim wydaniu prezentuje się świetnie. Ma przepiękne oczy.
  • Co się stało? Czyżby Selena była na coś chora?
  • To przejaw buntu, czy problemów zdrowotnych?
  • Najpiękniejsza kobieta. Zawsze będzie wyglądała świetnie.

Gomez bardzo długo milczała na temat swojej rzekomej metamorfozy. W sieci pojawił się post, który dowiódł, że brak włosów to jedynie fotomontaż. Marka beauty, z którą współpracuje gwiazda, opublikowała zdjęcie Seleny – jej długie włosy są doskonale widoczne.


Większość fanów odetchnęła z ulgą. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez ogoliła włosy?

Selena Gomez ogoliła włosy?

Selena Gomez - sesja dla Interview

Selena Gomez - sesja dla Interview

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×