Anna Mucha kipiała seksapilem na konferencji prasowej, ale coś innego rzucało się w oczy. Aktorka ma siwe włosy!

Anna Mucha Kogel-Mogel 3

Anna Mucha Kogel-Mogel 3

Seksowna Anna Mucha na konferencji prasowej filmu „Kogel-Mogel 3”

13 listopada w Warszawie odbyła się specjalna konferencja prasowa filmu Kogel-Mogel 3. Hit po latach powraca z nową obsadą na ekrany – niedługo będziemy mogli śledzić perypetie bohaterów na kinowych ekranach. Na konferencji prasowej nie zabrakło oczywiście największych gwiazd, które wcieliły się w kultowe postaci. Był Mikołaj Roznerski, pojawili się również Maciej Zakościelny oraz Joanna Jarmołowicz, a także Katarzyna Skrzynecka. Największą furorę zrobiła jednak Anna Mucha.

Mucha jak zwykle skupiła na sobie niemal całą uwagę. Aktorka, która jest bardzo świadoma swoich wdzięków i doskonale wie jak je podkreślać, postawiła na „korporacyjny szyk” i na premierze pojawiła się w garniturowych spodniach oraz w szpilkach. Na ramiona zarzuciła ciemną marynarkę, a włosy pozostawiła rozpuszczone, ułożone w naturalne loki. Jeśli się przyjrzeć, na jej głowie prześwitują siwe pasma.

Można by powiedzieć, że to jedna z jej nudniejszych stylizacji… Gdyby nie bluzka.

Anna do swojego kompletu dobrała białą bluzkę uszytą z prześwitującego materiału, z błyszczącymi, bogato zdobionymi aplikacjami w strategicznych miejscach. Takie rozwiązanie ożywiło jej stylizację, nadało jej bardzo seksownego wyrazu i bez wątpienia przyciągało uwagę, zwłaszcza męską. Cały look podkreślał wąską talię Muchy i jej zgrabne nogi, eksponował również pokaźny biust wcale nie potrzebując do tego głębokiego dekoltu.

Umiejętnie dobrany makijaż i rzucająca się w oczy biżuteria dopełniły dzieła.

jak wam się podoba? 😉

Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Kogel-Mogel 3”: Anna Mucha, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Joanna Jarmołowicz, Ilona Łepkowska

Anna Mucha w „M jak miłość” dostała rolę po telefonie Kuby Wojewódzkiego? Ilona Łepkowska ma nieco inną wersję wydarzeń

Seksowna Anna Mucha pokazała się w wannie! Takiej gorącej fotki dawno nie widzieliście!

 


Anna Mucha na konferencji filmu

Anna Mucha na konferencji filmu "Kogel-Mogel 3"

Anna Mucha na konferencji filmu

Anna Mucha na konferencji filmu "Kogel-Mogel 3"

Anna Mucha na konferencji filmu

Anna Mucha na konferencji filmu "Kogel-Mogel 3"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×