„Seks w wielkim mieście”. Jest długi zwiastun kontynuacji! Już wiadomo, co czeka Carrie, Mirandę i Charlotte

Nowy trailer Seksu w wielkim mieście

Nowy trailer Seksu w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście już niedługo wraca na ekrany. HBO właśnie pokazało nowy zwiastun i zdradziło datę premiery.

Seks w wielkim od pierwszego odcinka, który został pokazany w 1998 roku, podbił serca widzów. Premierowy sezon okazał się tak wielkim hitem, że niemal natychmiast kupiło go 60 stacji telewizyjnych z całego świata. Produkcja doczekała się 6 sezonów, z których każdy kolejny gromadził przed telewizorami coraz większą liczbę fanów. Docenili go również krytycy – serial zgarnął 5 Złotych Globów, a także 15 innych wyróżnień.

Teraz kultowa produkcja wraca na ekrany. Jest długi zwiastun – co czeka główne bohaterki? Kiedy premiera?

Seks w wielkim mieście powraca. Jest długi zwiastun

Fani serii już od dłuższego czasu czekają na to, by po raz kolejny zobaczyć na ekranie ulubione bohaterki. W serialu występują: Sarah Jessica Parker w roli Carrie Bradsow, Cynthia Nixon jako Miranda Hobbes, Kristin Davis jako Charlotte York i Kim Cattrall w roli wyzwolonej Samanthy Jones. Ostatnia z wymienionych ma nie pojawić się w kontynuacji serialu, czyli dziesięcioodcinkowym And Just Like That.

Wiadomo, że zdjęcia do produkcji trwają już od dawna, a do sieci cały czas przedostawały się kolejne kadry i przecieki z planu. Podczas rozdania nagród Emmy, które miało miejsce 19 września, HBO Max opublikowało pierwszy filmik, pokazujący sceny z siódmego sezonu serialu. Był to materiał, który promował wszystkie nowe produkcje stacji na nadchodzący sezon. Pojawiły się w nim trzy ujęcia z Seksu w wielkim mieście. To tylko podgrzało atmosferę.

Można tam zauważyć Sarah Jessicę Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis ponownie razem, gdy przybywają do restauracji. Na następnych ujęciach widzimy Carrie i Biga (Chris Noth), przytulających się i całujących w swojej kuchni. Tajemnicą jest jeszcze to, w jaki sposób został rozwiązany wątek Samanthy. Nieoficjalnie mówi się, że Kim Cattrall powróciła na plan w jednym z ostatnich odcinków.

Teraz HBO jeszcze bardziej podgrzało atmosferę. Opublikowano pierwszy pełnometrażowy zwiastun And Just Like That i zdradzono, że premiera będzie miała miejsce 9 grudnia.

Poniżej zwiastun.

Powracający członkowie obsady, oprócz odtwórczyń głównych ról, to Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler i nieżyjący już Willie Garson. Do tego grona dołączą nowi aktorzy: Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker i Karen Pittman.

Jesteście fanami serii?


Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×