Sebastian Fabijański ostro dopiekł ciężarnej Kasi Warnke! Dostało się również Piotrowi Stramowskiemu

Sebastian Fabijański szykuje zaskakujący nowy projekt, który ma być specjalną niespodzianką dla jego fanów. Przy tej okazji aktor skrytykował zachowanie Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego. Co aktorowi się nie spodobało?

Sebastian Fabijański jest obecnie rozchwytywanym polskim aktorem młodego pokolenia. Gwiazdor zaistniał ponad 10 lat temu w popularnym serialu Tancerze, a swoją pozycję na szczycie ugruntował w kasowych produkcjach Patryka Vegi Pitbull: Niebezpieczne kobiety oraz w Botoks. Od tego czasu prystojniak nie może narzekać na brak propozycji od innych filmowców. Okazało się, że obecnie aktor postanowił sprawdzić się w charakterze hip-hopowca. Wkrótce ukaże się jego płyta.

Mam dużą niezgodę jeśli chodzi o to, co aktualnie dzieje się na scenie hip-hopowej w Polsce. Nie wiem w jakim kierunku to zmierza i z racji tego, że mam takie a nie inne podejście do sprawy stwierdziłem, że chyba samemu trzeba coś robić w tym kierunku. No i się dzieje coś bardzo ciekawego – wyznał w rozmowie z portalem filmawka.pl.

Fabijański zdradził, że jego debiut muzyczny będzie miał miejsce jeszcze w tym roku. Gwiazdor ma już swój sposób na promocję albumu. Przy tej okazji ostro skrytykował ostatnie zachowanie Piotra Stramowskiego i ciężarnej Kasi Warnke:

Nie wiem jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja – powiedział dla filmawka.pl

Po tym wywiadzie Sebastian może stracić sympatię fanów Kasi i Piotra. Przypomnijmy sytuację, o której wspomniał gwiazdor:

Zobacz: Ciąża Katarzyny Warnke. Gazeta pyta: “Syn czy córka?”. Jest oficjalny komentarz gwiazdy!

Zobacz: Ile ważą najpiękniejsze gwiazdy? Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Kasia Warnke zdradziły swój sekret [WIDEO]

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie kolekcji MMC: Natalia Kukulska, Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Kasia Warnke


Sebastian Fabijański z projektantką wnętrz

Sebastian Fabijański z projektantką wnętrz

Sebastian Fabijański -43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Sebastian Fabijański - 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×