Katarzyna Cichopek ma pomysł na nowy serial TVP. „Saga niewoli” może być prawdziwym hitem

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek ma pomysł na nowy serial. Gwiazda zdradziła, co chętnie zobaczyłaby na ekranie telewizora. Biorąc pod uwagę upodobania widzów, to może być wielki hit. 

Katarzyna Cichopek przygodę ze światem show-biznesu rozpoczęła od udziału w M jak Miłość. Do najpopularniejszej telenoweli w Polsce trafiła jako nastolatka. Pojawiła się już w pierwszym sezonie serialu, który wyemitowano w 2000 roku. Dorastając na oczach widzów, zmieniła się z młodej dziewczyny w piękną kobietę. Gwiazda ma pełne ręce pracy i nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji.

Kasia regularnie pojawia się między innymi na deskach teatru – możemy oklaskiwać ją w spektaklu Przygoda z ogrodnikiem. Jesienią zeszłego roku dołączyła także do zespołu Pytania na śniadanie. W porannym programie stworzyła duet z Maciejem Kurzajewskim i nie da się ukryć, że ekranowa para spotyka się z pochlebnymi recenzjami widzów.

Saga niewoli nowym serialem TVP? Kasia Cichopek komentuje

Kasia, podobnie jak większość osób z branży, przez długi czas nie pojawiała się na żadnych branżowych imprezach. Wynikało to z wprowadzonych przez rząd obostrzeń związanych z pandemią. Gdy sytuacja nieco się ustabilizowała, gwiazdy ponownie wróciły na salony, a show-biznes zaczął tętnić życiem.

Ostatnio cała plejada znanych i lubianych uświetniła swoją obecnością warszawską premierę książki Saga niewoli, która jest literackim debiutem cenionej pr menadżerki – Aldony Wleklak. Kasia Cichopek, która od lat się z nią przyjaźni, uważa, że historyczna powieść byłaby świetnym materiałem na nowy serial.

Uważam, że fantastycznie by było, gdyby została zekranizowana książka mojej koleżanki Aldony Wleklak „Saga niewoli”. To fascynująca historia rodziny z Wielkopolski, z Radomicka, niewielkiej wsi w zaborze pruskim, gdzie pod koniec XIX wieku Polacy mieszkali tuż obok niemieckich sąsiadów – zdradziła w rozmowie z „Faktem” aktorka.

Zważywszy na to, że seriale historyczne w TVP cieszą się ogromną popularnością, wydaje się, że mógłby to być doskonały pomysł. Przypomnijmy, chociażby sukces Stulecia Winnych czy Korony Królów.

Sagą niewoli zachwycona jest również Sylwia Nowak. Zobaczcie, co powiedziała reporterce Jastrząb Post:


Katarzyna Cichopek - Premiera książki

Katarzyna Cichopek - Premiera książki "Saga niewoli"

Aldona Wleklak i Marzena Rogalska - Premiera książki

Aldona Wleklak i Marzena Rogalska - Premiera książki "Saga niewoli"

Aldona Wleklak na premierze swojej autorskiej powieści

Aldona Wleklak na premierze swojej autorskiej powieści "Saga niewoli"

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mam nadzieje ze będzie taki serial, ale Kasia w nim nie zagrA

 • Gość pisze:

  Ci – chopek ma hopla czy hakiela

 • Gość pisze:

  przestań szczerzyć te sztucznie zrekonstruowane uzębienie. Paszcza się nie domyka

 • Gość pisze:

  Przestańcie pisać o tej Cichopek. Ona wcale nie ma dobrych pomyslow

 • Suwerenny pisze:

  Ja też mam pomysł na nowy serial. Różnica polega na tym że jest już napisany i w tej formie czytany na potęgę przez znajomych którzy nie chcą mi oddać scenopisu. W TVN nie został przyjęty bo podobno mają inny, napisany przez jakąś znajomą kobietę i nie mogą go odrzucić bo babka to ma jakieś ciche wsparcie kogoś ważnego.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×