Roksana Węgiel zaszalała z manicurem na kwarantannie. Takich paznokci nie miała nawet na europejskiej gali MTV

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel pokazała, jak siedzi nad książkami. Uwagę zwraca jej mocny makijaż i pomalowane, długie paznokcie. Jak wygląda?

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior i zyskała ogromną popularność. Obecnie jej aktywność, jak wszystkich gwiazd, przeniosła się do sieci. Epidemia koronawirusa spowodowała, że utkwiliśmy w domach, więc to na social mediach obserwujemy, co nowego dzieje się u znanych i lubianych.

Ostatnio w centrum jej uwagi jest młodszy braciszek, Tymek, który niedawno pojawił się na świecie. Jej publikacje z maluchem robią prawdziwą furorę. Jej fani również podziwiają zdjęcia, które regularnie publikuje. Niedawno w mocnym makijażu składała życzenia świąteczne, a potem z kolei pokazała się całkowicie naturalnie, ze złocistymi piegami, które wprawiły internautów w zachwyt.

Roksana w domowej izolacji nie zapomina o swoich szkolnych obowiązkach, jako że już dłuższy czas realizuje program w domu, jest przyzwyczajona do samokształcenia. Dzisiaj pokazała zdjęcie z takiej nauki.

Jak wygląda Roksana Węgiel podczas nauki w domu?

Młoda wokalistka siedzi nad książkami w opasce z uszami Myszki Miki, zrobiła także dosyć wyrazisty makijaż. Uwagę przyciągają jej długie, wystylizowane paznokcie. Odważnie jak na nastolatkę. Takich nie miała nawet podczas największych imprez, na których brylowała.

Nauka, nauka, nauka – napisała młoda gwiazda.

View this post on Instagram

Learning learning learning????

A post shared by ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel) on

To, że Roksana Węgiel jest śliczną dziewczyną, jest jasne. Czasem jednak kusi się i robi makijaż, który dodaje jej wieku. Nie wygląda wtedy jak nastolatka, ale jak dorosła kobieta. Niekoniecznie podoba się to wszystkim obserwujących. Dzisiaj szczególnie uwagę ściągnęły paznokcie Roksany. Pod postem  nie brakuje komentarzy, w których jedni komplementują jej wygląd, a inni zwracają uwagę, że na taki make-up i paznokcie jeszcze będzie miała czas.

Zobacz także: Roksana Węgiel otwarcie o swoim życiu uczuciowym. Już nie ukrywa, czy ma chłopaka


Roksana Węgiel w mocnym makijażu

Roksana Węgiel w mocnym makijażu

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel- makijaż, MTV EMA 2019

Roksana Węgiel- makijaż, MTV EMA 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×