Śliczna Roksana Węgiel nie akceptuje siebie w stu procentach. Nastolatka przyznała się do kompleksów

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel przyznała się swoim fanom do tego, że ma kompleksy. Na co skarży się młoda wokalistka? Czy w pełni akceptuje siebie? 

Roksana Węgiel stała się znana szerszej publiczności po tym, jak wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. To zwycięstwo sprawiło, że młoda gwiazda zyskała ogromną popularność wśród młodszych odbiorców. Od tego czasu regularnie pojawiała się na koncertach i nagrywała coraz to nowe single.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Roxie, która musiała znacznie ograniczyć działalność artystyczną. Jednak nie zrezygnowała z aktywności. Regularnie prowadzi konta w mediach społecznościowych. Jej posty obserwuje liczne grono fanów. Na Istagramie śledzi ją ponad 1 milion użytkowników. Takiego wyniku pozazdrościć jej mogą największe gwiazdy, tym bardziej że liczba ta powiększa się z dnia na dzień.

Roksana Węgiel nagrała nowy przebój

Ostatnio w sieci pojawił się nowy, muzyczny kawałek Roksany, stworzony we współpracy z Piotrem Nazarukiem, liderem grupy TGD. Jest spora szansa, że stanie się on hitem nadchodzących wakacji. Piosenka promująca serial Nie z tej ziemi, w ciągu 48 godzin trafiła na listę najczęściej słuchanych w internecie. Jednak bardzo szybko pojawiły się także pogłoski, że jest ona plagiatem innej brytyjskiej wokalistki, Duy Lipy. Jak twierdzi jeden z twórców utworu, była to jedna z inspiracji pomocnych przy jego powstaniu.

To jedna z inspiracji – opowiedział zespół Małe TGD, pytany o podobieństwo do hitu Duy Lipy.

Roksana Węgiel ujawniła, że ma kompleksy

Dziś po raz kolejny Roksana postanowiła dać okazję fanom do wspólnej wirtualnej rozmowy i zaproponowała im zabawę w zadawanie pytań, na które gwiazda szczerze odpowiadała. Zadawanych było naprawdę wiele, jednak jedno z nich szczególnie przykuło naszą uwagę. Jedna z fanek zapytała się o to czy piosenkarka akceptuje siebie w 100 %. Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

Tak sobie jak mam być szczera, staram się – napisała Roxie.

Węgiel nie zdradziła, co dokładnie ma na myśli, jednak na pochwałę zasługuje fakt, że stara się akceptować swoje kompleksy.


Roksana Węgiel ma kompleksy

Roksana Węgiel ma kompleksy

Roksana Węgiel z mamą

Roksana Węgiel z mamą

Roksana Węgiel z mamą

Roksana Węgiel z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×