Robert Lewandowski pręży muskuły na plaży. Ania zrobiła mu piekielnie gorącą sesję w bokserkach

Robert Lewandowski bez koszulki

Robert Lewandowski bez koszulki

Robert Lewandowski bez koszulki na wakacjach. Anna Lewandowska zrobiła mężowi gorącą sesję na plaży. Co za ciało! Co za mięśnie!

Robert LewandowskiAnna Lewandowska po intensywnych tygodniach postanowili podładować baterie. Wybrali się do ciepłych krajów. Trenerka już podzieliła się fotografią, którą zrobiła sobie, uwieczniając na nim swój już wyraźnie już zaokrąglony brzuch. Teraz zdjęciami z wakacji pochwalił się jej mąż. Fotki są naprawdę hot.

Robert Lewandowski w obiektywie Ani Lewandowskiej. Jak wygląda?

Nie wiadomo, dokąd wybrali się Lewandowscy, ale sądząc po zdjęciach, postawili na zdecydowanie cieplejsze rejony niż Zakopane. Odpoczynek z pewnością im się należy. Robert zaliczył jeden z najlepszych sezonów w karierze, a Ania rozkręcała w tym czasie swoje kolejne biznesy. Na początku listopada ogłosili też, że wkrótce znów zostaną rodzicami.

Ania coraz chętniej chwali się w mediach społecznościowych zaokrąglonym brzuszkiem. Robert natomiast właśnie pokazał gorące fotki, które zrobiła mu żona.

Piłkarz, w spodenkach kąpielowych, pręży się na brzegu, jak się można domyślać, ciepłego morza. Wygląda jak młody bóg. Zdjęciem zachwyceni są jego obserwujący.

  • Bosko.
  • Ale kaloryfer!
  • No proszę, jakie ciałko.

Jeszcze większe emocje jednak wzbudziło zdjęcie Lewego z Klarą. Nad fotografią rozpływają się fani. Rzeczywiście, ojciec i córka wyglądają słodko.

  • OMG, ale słodkie!
  • Pięknie.
  • Cudne zdjęcie!

Przypomnijmy, że 21 grudnia Robert przeszedł zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej. Według zapewnień menadżera Bayernu Monachium, „wszystko poszło zgodnie z planem”. Zaraz po wyjściu z kliniki Marii Teresy w Monachium, Robert przyleciał do Warszawy, gdzie rozpoczął świętowanie w gronie najbliższych, a teraz kontynuują świąteczny wypoczynek na zagranicznych wczasach. Trzymamy kciuki, żeby po odpoczynku, wrócił do świetnej formy, jaką pokazywał cały sezon.

Zobacz: Nie uwierzycie w jakiej stylizacji Anna Lewandowska wyszła z domu! Niewiele kobiet odważyłoby się na taki ruch


Robert Lewandowski i Klara na plaży

Robert Lewandowski i Klara na plaży

Anna Lewandowska z dużym ciążowym brzuszkiem

Anna Lewandowska z dużym ciążowym brzuszkiem

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×