Nowy biznes Roberta Lewandowskiego ujawniony! Takiej inwestycji w Warszawie jeszcze nie było

Robert Lewandowski, pieniądze

Robert Lewandowski, pieniądze

Robert Lewandowski, to bezdyskusyjnie najlepszy polski piłkarz. O kontrakt z nim zabiega wiele klubów sportowych. Mężczyzna jednak wie, że nic nie trwa wiecznie i zdradza ambitne plany dotyczące swojej piłkarskiej emerytury.

Rodzinę Lewandowskich można już śmiało określić mianem idealnie prosperującej marki na polskim rynku. Anna i Robert, czego tylko się nie dotkną, natychmiast zmienia się w złoto. Żona piłkarza bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych reklamując różnego rodzaju produkty, jest również świetną bizneswoman, która prowadzi własne marki – spożywczą i kosmetyczną, oraz organizuje obozy treningowe cieszące się ogromną popularnością.

Lewandowscy mają świadomość, że sportowa kariera Roberta nie będzie trwała wiecznie – w końcu zawód piłkarza jest bardzo wyczerpujący dla zdrowia i niezwykle obciąża cały organizm, który wskutek tak ogromnego wysiłku po prostu szybciej się starzeje. Pomysłów, co do planów dotyczących emerytury, Robertowi nie brakuje.

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z siłowni. Tym razem brzuszek jest na pierwszym planie

Robert Lewandowski otwiera luksusową restaurację

Piłkarz jako członek klubu Bayern Monachium może pozwolić sobie na naprawdę dalekosiężne plany. W końcu to jeden z najlepiej zarabiających klubów piłkarskich na świecie. Pierwszym pomysłem na biznes, który zdradził piłkarz, ma być czterokondygnacyjna restauracja w Warszawie. Jest to bardzo poważne przedsięwzięcie, ponieważ Robert już teraz zainwestował w nie sporo swoich oszczędności.

Zobacz: Robert Lewandowski lada dzień pójdzie pod nóż. Piłkarz nie ma wyjścia, czeka go pilna operacja

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Nieoficjalnie mówi się, że restauracja powstanie na byłych terenach po Browarach Warszawskich. Plany jej budowy datuje się na przyszły rok. Robert, jako zapalony sportowiec, pragnie stworzyć bar, w którym będzie można napić się dobrego alkoholu i obejrzeć mecze na dużym telebimie.

Na dwóch kolejnych kondygnacjach mają znaleźć się restauracje. Robert planuje też wydzielenie osobnej, przestronnej sali, która ma być wykorzystywana przy specjalnych wydarzeniach.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Anna Lewandowska jest już właścicielką jednej z warszawskich kawiarni. Wydaje się, że ten biznes bardzo przypadł jej do gustu. Trenerka planuje stworzenie całej sieci lokali i chce mieć ich około 40. Mówi się o tym, że to właśnie ona przekonała męża do rozwinięcia skrzydeł w branży gastronomicznej.

Zobacz: Anna Lewandowska z Robertem i Klarą na spacerze. Trenerka pokazała twarz córki! „Taki słodki szkrab”


Robert LEwandowski podwyzka
Robert Lewandowski do kiedy kontrakt
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Oktoberfest 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×