PZPN: „Robert Lewandowski kończy karierę”. Burza w sieci i rozpacz fanów. Wpis wywołał lawinę komentarzy

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to filar reprezentacji Polski i kapitan drużyny narodowej. W sieci pojawił się wpis informujący o tym, że kończy karierę. Fani zamarli z przerażenia. Co się dzieje? 

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Kapitan reprezentacji Polski na co dzień gra w klubie Bayern Monachium. Ze swoją drużyną odnosi liczne sukcesy i zdobywa kolejne wyróżnienia i puchary. Również jego indywidualna gra jest doceniana przez kibiców.

Polak ma fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Chociaż co jakiś czas jest kuszony ofertami transferowymi z innych klubów, to jak na razie nie zdecydował się przyjąć żadnej z propozycji i od 2014 roku pojawia się w barwach niemieckiego klubu.

Układa mu się nie tylko zawodowa kariera, ale także życie prywatne. Jest bardzo stały w uczuciach i od kilkunastu lat tworzy szczęśliwy związek ze swoja żoną Anią. Para wspólnie wychowuje dwie córki – 4-letnią Klarę i roczną Laurę. Niedawno małżonkowie obchodzili wielkie święto. Urządzili wspólne przyjęcie urodzinowe, ponieważ w krótkim odstępie czasu każde z nich kończyło 33 lata. Na imprezę ściągnęli więcej gwiazd, niż topowi projektanci na pokazy swoich kolekcji.

Robert Lewandowski kończy karierę?

Chociaż drużyna narodowa nie odnosi spektakularnych sukcesów, to każde pojawienie się Lewego z orzełkiem na piersi wywołuje euforię wśród kibiców. Swoim wystąpieniem nigdy ich nie zawiódł i dostarczył całą gamę emocji. Wczorajszego wieczoru polscy entuzjaści piłki nożnej zamarli na dłuższą chwilę.

W social mediach pojawia się mnóstwo wpisów na temat Roberta. Na oficjalnym Twitterze PZPN Łączy na piłka, który publikuje najnowsze informacje dotyczące kadry narodowej, pojawił się wpis o treści:

Robert Lewandowski kończy karierę.

Pod postem natychmiast pojawiły się tysiące komentarzy od przerażonych internautów, którzy nie mogli uwierzyć w to, co przeczytali. Szybko jednak okazało się, że jest to jedynie internetowa zabawa serwisu Netflix, który poprosił o napisanie historii grozy w czterech słowach.

  • Dostałem zawału.
  • Prawie zasłabłem.
  • Ale, żeby aż tak wymyśleć. Litości nie macie.
  • Nigdy więcej tak nie piszcie.
  • Tak się nie robi!! – czytamy w komentarzach.

Zanim kibice spostrzegli, że to jedynie żart, wielu z nich przeżyło szok. Nie ma się jednak czym martwić, tylko trzeba trzymać kciuki za naszą reprezentację, która na czele z Robertem już dzisiaj zmierzy się z drużyną Anglii w eliminacjach do Mistrzostw Świata.


Robert Lewandowski komentuje wynik meczu ze Szwecją

Robert Lewandowski komentuje wynik meczu ze Szwecją

Robert Lewandowski - Euro 2020: strzelił gola z Hiszpanią

Robert Lewandowski - Euro 2020: strzelił gola z Hiszpanią

Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×