Rihanna i A$AP Rocky planują ślub. Wiadomo, gdzie odbędzie się uroczystość. Wybrali też matkę chrzestną. To dopiero zaskoczenie!

Rihanna i ASAP Rocky

Rihanna i ASAP Rocky

Rihanna i ASAP Rocky oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Teraz tabloidy poinformowały, że zakochani planują ślub i chrzest maluszka. Wybór matki chrzestnej jest nieco zaskakujący. Poznajcie szczegóły. 

Rihanna kilka dni temu zaskoczyła swoich fanów szczęśliwą nowiną. Gwiazda poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wiadomość tę długo udało jej się utrzymywać w tajemnicy. Na zdjęciach, które udostępniła widać, że jej krągłości są już sporych rozmiarów. W ciążowej sesji, w której pokazała brzuszek w całej okazałości towarzyszył jej także ASAP Rocky, który również nie ukrywał radości z powodu, że zostanie ojcem.

Jak na razie wokalistka nie zdradziła ani płci, ani imienia, jakie wybrała dla dziecka. Sporo jednak wyjawiła Gigi Hadid, która pod kolejnym zdjęciem, na którym Riri pokazała brzuszek, napisała bardzo tajemniczy komentarz. Fani od razu zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda urodzi bliźnięta.

Trzy anioły – napisała.

Zagraniczne tabloidy już od jakiegoś czasu spekulowały na temat ciąży Rihanny. Teraz pojawiły się pierwsze doniesienia o ślubie.

Rihanna i ASAP Rocky planują ślub?

Rihanna i ASAP Rocky są razem od 2020 roku. Wcześniej gwiazda nie miała szczęścia w miłości. Ma za sobą kilka nieudanych związków, a ten z Chrisem Brownem zakończył się sporym skandalem. Do sieci trafiły wówczas zdjęcia jej pobitej twarzy. Dopiero u boku rapera udało jej się znaleźć prawdziwe szczęście. Zagraniczna prasa podaje, że tuż po narodzinach dziecka zakochani planują wziąć ślub.

Rihanna jest całkowicie oczarowana A$APem. Łączy ich bardzo bliska więź, a Rihanna zawsze była dość tradycyjna. Na pewno będą małżeństwem. Powiedziała bliskim, że chce być z nim na zawsze, a on powiedział to samo. Nie ma jeszcze planów co do tego, kiedy odbędą się zaślubiny, ale nie nastąpi to przed narodzinami dziecka. Zawsze chciała wyjść za mąż, a A$AP jest dla niej tym jedynym – zdradza informator „Sunday Mirror”.

Tabloid poinformował również, że ceremonia ma się odbyć na Barbadosie, czyli w rodzinnych stronach Rihanny. Ślub ma być połączony z chrzcinami, a według tego, co zdradził informator, gwiazdorska para chce, aby matka chrzestną  dziecka została premier Barbadosu Mia Mottley.


Rihanna w ciąży

Rihanna w ciąży

Rihanna w ciąży

Rihanna w ciąży

Rihanna w ciąży

Rihanna w ciąży

Komentarze

 • GośćMaria pisze:

  Ktoś napisał łapserdaki to góral??

 • Gość pisze:

  Taki live dobrze wybrali lepiej teraz niz po 80 a fraj..rów nie brakuje kazdy źyje po swoje jestem za wolnym źwiązkiem wyobrazasz sobie ty i 5 innych kobiet nie wydaje mi się ty i 5 meźczyzn a mnie tak ha ha to nie będe lizał aź dostane się do nadzienia nazwisko moźna mozna i to tyle

 • ot , co pisze:

  bogate łapserdaki…………..

 • Gość pisze:

  Pomijajac ze tu akurat ten przy gdy mezczyzna atrakcyjniejszy wizualnie niz kobieta w zwiazku to kim oni sa?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×