Ciężarna Rihanna tym razem nie odsłoniła brzuszka, ale i tak był w centrum uwagi. Podkreśliła go piękna kreacja

Rihanna w nowej kreacji

Rihanna w nowej kreacji

Rihanna i A$AP Rocky pokazali się razem na kolacji. Przyszli rodzice zaprezentowali niecodzienne outfity. RiRi tym razem postanowiła zakryć brzuszek.

Rihanna od pewnego czasu spotyka się z raperem A$AP Rocky’m. W jeden ze styczniowych weekendów para wybrała się do Nowego Jorku. Na miejscu hip-hopowiec pokazał ukochanej Harlem, czyli dzielnicę, gdzie się wychował. Podczas przechadzki zaśnieżonymi uliczkami miasta przyłapali ich paparazzi, którzy wykonali im kilka zdjęć. Na wspomnianych kadrach Rihanna pozowała w luźnych ubraniach, jednakże nawet nie starała się zakryć zaokrąglonego brzuszka. Miliony fanów twórczości RiRi z entuzjazmem przyjęło tę nowinę.

Ciąża bardzo poprawiła relacje zakochanych. Obydwoje coraz bardziej myślą o zawarciu ślubu. Zamierzają to jednak zrobić już po narodzinach dziecka.

Rihanna jest całkowicie oczarowana A$APem. Łączy ich bardzo bliska więź, a Rihanna zawsze była dość tradycyjna. Na pewno będą małżeństwem. Powiedziała bliskim, że chce być z nim na zawsze, a on powiedział to samo. Nie ma jeszcze planów co do tego, kiedy odbędą się zaślubiny, ale nie nastąpi to przed narodzinami dziecka. Zawsze chciała wyjść za mąż, a A$AP jest dla niej tym jedynym – znajomy wokalistki i rapera przekazał brytyjskiemu  „Sunday Mirror”.

RiRi w ostatnim czasie coraz śmielej eksponuje brzuszek. Ostatnio dodała na Instagramie zdjęcie, na którym go zaprezentowała. Pokazała też krągłości w drodze na kolację w Los Angeles. Jej zdjęcia wykonane przez fotoreporterów zobaczycie tutaj. Gwiazda zadała wtedy szyku cętkowanym płaszczem i torbą Diora za 15 tysięcy złotych.

Teraz piosenkarka znów pojawiła  się publicznie u boku chłopaka. Ciężarna tym razem nie wyeksponowała brzuszka. Jak wyglądała?

Rihanna i A$AP Rocky na salonach. Jak zaprezentowała się ciężarna RiRi?

W sobotni wieczór Rihanna i Rocky udali się do restauracji Giorgio Baldi w Santa Monica. Obydwoje pokazali się w nietypowych strojach. Raper postawił na szary, połyskujący garnitur, białą koszulę i czerwono-białe buty. Piosenkarka R&B z kolei wybrała czerwony, skórzany płaszcz z garniturem i odsłonięte buty na obcasie w tym samym kolorze. Strój zakrywał brzuszek gwiazdy, choć wszyscy i tak na niego patrzyli, chcąc dostrzec jego zarys.

Zdjęcia zakochanych zobaczycie poniżej. Wcześniej brylowali tych outfitach podczas imprezy modowej. W galerii pod tekstem umieściliśmy więcej ciążowych ujęć RiRi.

Jak podoba się wam gwiazda w tym niezwykłym stanie?


Rihanna i A$AP Rocky

Rihanna i A$AP Rocky

Rihanna i A$AP Rocky

Rihanna i A$AP Rocky

Rihanna i A$AP Rocky

Rihanna i A$AP Rocky

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×