Rafał Szatan przed „Tańcem z gwiazdami” pokazał się z totalnie zmiażdżonym kolanem! Ten dramatyczny widok zmroził wszystkich jego fanów!

Rafał Szatan przygotowuje się do swojego debiutu w programie Taniec z gwiazdami. Z tej okazji mąż Barbary Kurdej-Szatan pokazał niepokojące zdjęcie z operacyjnego łóżka. Co się stało?

Już niebawem rusza nowa odsłona Tańca z gwiazdami. Fani programu poznali już wszystkie gwiazdy, ujawniono również nazwiska tancerzy. Sporą sensacją na złotej liście jest obecność popularnego małżeństwa: Barbary Kurdej-Szatan oraz Rafała Szatana. Para z pewnością jest czarnym koniem widowiska. To oni budzą największe zainteresowanie wśród widzów, którzy z niecierpliwością odliczają dni do rozpoczęcia wielkiej tanecznej rywalizacji małżonków.

Zobacz: Kto z kim zatańczy w “Tańcu z gwiazdami”? Tabloid dotarł do listy par!

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami rozpoczęli już treningi. Gwiazdy wklejają pierwsze ciekawe fotki z przygotowań do walki o Kryształową Kulę. Jeden z ciekawszych postów zamieścił Rafał Szatan, który za pośrednictwem Instagrama wspomniał swoją operację kolana, którą przeszedł 2 lata temu:

Znajdź różnice na zdjęciach!
Różnica jest taka, że dwa lata temu, leżałem na łóżku operacyjnym, z totalnie zmiażdżonym kolanem, zrezygnowany, ze świadomością, że może być ciężko wrócić do pełnej sprawności...rok walki nad odbudową mięśni, nad nauką na nowo chodzenia, nad głową, która czasem nie potrafiła tego ogarnąć…były momenty załamania, przerażenia, ale wtedy powstały również cele, marzenia, do których zacząłem dążyć!
Dziś może nie jest super, często noga daje o sobie znać, ALE spełniam MARZENIA i wyznaczone cele!
Dziś szaleje z Córką, pracuję dalej przy produkcjach musicalowych , a zaraz będę tańcować na parkiecie 😉
Walka o Marzenia…
Ja walczę dalej! – napisał.

Zdjęcie przystojnego Rafała ze zmiażdżonym kolanem wywołało wielkie poruszenie wśród jego fanów. Internauci na początku mogli pomyśleć że jest to aktualne zdjęcie, a ich idol przez problemy z kolanem zrezygnuje z tanecznego show! Na szczęście opis Rafała rozwiał wszystkie obawy.

View this post on Instagram

Znajdź różnice na pierwszym zdjęciu ???? Różnica jest taka, że dwa lata temu, leżałem na łóżku operacyjnym, z totalnie zmiażdżonym kolanem, zrezygnowany, ze świadomością, że może być ciężko wrócić do pełnej sprawności…rok walki nad odbudową mięśni, nad nauką na nowo chodzenia, nad głową, która czasem nie potrafiła tego ogarnąć…były momenty załamania, przerażenia, ale wtedy powstały również cele, marzenia, do których zacząłem dążyć! Dziś może nie jest super, często noga daje o sobie znać, ALE spełniam MARZENIA i wyznaczone cele! Dziś szaleje z Córką, pracuję dalej przy produkcjach musicalowych , a zaraz będę tańcować na parkiecie 😉 Walka o Marzenia… ???? Ja walczę dalej!! ???????? dobrej nocki !! @jacek.jaroszewski_ @domi_chruscielewska thx!! ????

A post shared by Rafał Szatan_this_is_me (@rafal.szatan_this_is_me) on

Pod poruszającym postem męża Barbary można przeczytać sporo ciekawych komentarzy od empatycznych internautów:

  •  Ja od 5 lat walczę z kolanem. 2 operacje za mną. Wizja 3 niestety jest też. Nieraz ból odbiera chęci do wszystkiego, ale nie poddaje się. Zdrówka i wytrwałości przede wszystkim!
  • A co się stało Tobie w to kolano ? Jeżeli można wiedzieć?
  • Ja w listopadzie miałam operacje też na lewe kolano. Miałam uszkodzona łąkotkę i więzadło krzyżowe zerwane. Najgorsza operacja w życiu i potem kolejne miesiące, teraz ćwiczę już, ale dalej muszę uważać i kolano też daje o sobie znać kiedy za bardzo przesadzę. Ale mam nadzieje, że kiedyś już się na tyle wzmocni, że będę mogła robić to co robiłam wcześniej
  • Brawo dużo siły i zdrówka
  • O rany. Trzymaj się i dbaj o te nogi!! Czadu!
  • Brawo! Powodzenia w Tzg
  • I się nigdy nie poddawaj!

Kogo bardziej lubicie, Basię czy Rafała?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zapomina o przeszłości i zapowiada nowe bombowe projekty! Będzie się działo! [WIDEO]

Zobacz: Odeszła z “M jak miłość” i od razu ścięła włosy! Producenci serialu nie pozwalali jej nawet na zmianę fryzury!

Zobacz: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z “The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP


Rafał Szatan pokazał swoje zmiażdżone kolano

Rafał Szatan pokazał swoje zmiażdżone kolano

Rafał Szatan pokazał swoje kolano

Rafał Szatan pokazał swoje kolano

Rafał Szatan pokazał swoje kolano

Rafał Szatan pokazał swoje kolano

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×