Rafał Maślak przebrany za warszawskiego powstańca pręży się do zdjęcia podczas godziny „W”! Internauci nie mieli nad nim litości!

 Rafał Maślak postanowił uczcić 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Model w stroju powstańca pojawił się na placu podczas symbolicznej godziny W. Fani Maślaka zalali go falą hejtu.

Rafał Maślak zasłynął w mediach jako przystojny fotomodel. W marcu 2014 roku seksowny strażak zdobył tytuł Mistera Wielkopolski, a później – Mistera Polski, co sprawiło, że reprezentował Polskę w konkursie piękności Mister International w Seulu. W finale wyborów zdobył tytuł III Wicemistera International 2014 oraz Mistera International Internautów. Od tego czasu Maślak stał się czołowym celebrytą kraju, wystąpił w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Agent – Gwiazdy oraz ostatnio w show TVPDance Dance Dance.

Prywatnie serce przystojnego Maślaka należy do Kamili Nicpoń, z którą model rok temu wziął ślub. Obecnie Maślak jest także szczęśliwym ojcem synka o imieniu – Maksymilian. Rafał kocha media społecznościowe, za pośrednictwem których chwali się swoim życiem prywatnym. Jego roznegliżowane zdjęcia cieszą się sporym zainteresowaniem. Również fotki z synkiem robią modelowi spore zasięgi, dzięki którym Rafał ma wiele komercyjnych ofert współpracy.

Maślak 1 sierpnia postanowił uczcić pamięć warszawskich powstańców. Przybył zatem na plac, aby z tłumem przeżyć symboliczną godzinę W. Maślak miał na sobie powstańczą opaskę oraz trzymał dumnie sztandar biało-czerwony z symbolem Polski walczącej. Podczas gdy zgromadzony tłum zamarł w ciszy i powadze, Maślak dumnie pozował na swoim motorze prężąc przy tym mięśnie jak na siłowni. Taką właśnie fotkę model wkleił na swój profil 1 sierpnia.

Zdjęcie natychmiast wywołało wielki hejt. Internauci byli oburzeni, że Maślak nawet podczas godziny W, robi sobie sesję zdjęciową.

  • Liczy się lans i lajki
  • Obyś nigdy na serio nie musiał zakładać tej opaski… to nie jest dobra forma okazania pamięci Bohaterom.
  • Sami powstańcy nie raz się wypowiadali, ze noszenie takiej opaski było wielkim zobowiązaniem i odpowiedzialnością. Często było to równoznaczne z poświęceniem życia.
  • Dla tych ludzi to nie była zwykła opaska na ramieniu, tylko zdecydowanie coś więcej. W tych czasach ludzie ją zakładają jakby nigdy nic.
  • Co za lans…opaska na napiętym bicepsie …sorry wstyd
  • Sesja foto w trakcie godziny W…bez komentarza!

Zobaczcie jak wygląda Maślak podczas godziny W

 

Rafał Maślak dostał dużą rolę w najpopularniejszym serialu TVP! Razem z nim do obsady dołączy ktoś jeszcze!

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń ochrzcili swojego słodkiego synka Maksymiliana! Są wspaniałe zdjęcia z kościoła!

 

Małgorzata Godlewska za nagranie z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego zbiera same pochwały! Nawet jej hejterzy są pod wrażeniem! Jak do tego doszło? [WIDEO]


Rafał Maślak pręży mięśnie podczas godziny W

Rafał Maślak pręży mięśnie podczas godziny W

Rafał Maślak fot. Instagram

Rafał Maślak fot. Instagram

Rafał Maślak o ojcostwie

Rafał Maślak o ojcostwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×