Rafał Maserak drastycznie zmienił fryzurę. Leon śpi, a jego ojciec szaleje z maszynką do golenia

Rafał Maserak – nowa fryzura

Rafał Maserak – nowa fryzura

Rafał Maserak podczas kwarantanny samodzielnie zgolił włosy. Pokazał to na Instagramie, nie obyło się bez przygód. Jak teraz wygląda tancerz?

Rafał Maserak ściśle stosuje się do zasad kwarantanny. Pozostaje razem z rodziną w domu. Postanowił, że zmieni image i ogolił głowę. Nie obyło się bez przygód. Jaki jest efekt końcowy?

Rafał Maserak ogolił głowę. Jak wygląda?

Rafał Maserak został tatą Leona i cały świat zmienił mu się o 180 stopni. Teraz w pełni oddaje się opiece nad synem, a czas na kwarantannie pozwala mu na większe skupienie się na budowaniu relacji. Kąpiele, przebieranie, zmiana pieluszek, to teraz codzienność tancerza. Byli już nawet na pierwszym spacerze. Oczywiście na odludziu i tylko dlatego, że takie było wyraźnie zalecenie lekarza i położnej.

Co jednak robi tancerz, kiedy maluch śpi? Na przykład zmienia fryzurę. Rezultatem pochwalił się na Instagramie, gdzie umieścił efekt finalny swoich eksperymentów z maszynką do golenia.

Kwarantanna dzień…??? zmiana fryzury? Czemu nie :)jeśli nie teraz to kiedy?!!! Moją inspiracją był @maciejzakliczynski ale reszta kolegów tancerzy też zmieniła swój image, dajcie znać w komentarzach co myślicie o mojej metamorfozie, ok, buuu – napisał.

Zanim jednak pojawił się efekt końcowy, nie obyło się bez przygód. Cały proces Rafał Maserak udokumentował na Instastory. To tam zabrał się za golenie głowy, stwierdzając, że: Raz się żyje!

Wszystko szło świetnie, do czasu, aż popsuła się maszynka… Tego się pewnie tancerz nie spodziewał. Na szczęście metamorfozę udało mu się doprowadzić do końca.

Podoba wam się przemiana Maseraka? Zdjęcia z Instastory znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Rafał Maserak całkowicie rozmiękczył internautów pierwszym zdjęciem z synem. Sama słodycz!


Rafał Maserak obciął włosy

Rafał Maserak obciął włosy

Rafał Maserak obciął włosy

Rafał Maserak obciął włosy

Rafał Maserak zgolił włosy

Rafał Maserak zgolił włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×